Ja tuli raskaaksi? Mitä tehdä?
Vaimo sai mustaa.
7
349
Vastaukset
- bruuhaahaaa
No luonnollisestikin työnnät löylykauhan perseesees ja kuset muuntajaan vitun homo runkkari
Hei nimimerkki bruuhaahaaa!
Minkä vuoksi suosittelet moista toimintatapaa? Onko sinulle käynyt tuolla tavoin ja ratkaisit asian suosittelemallasi kikalla vai mistä päähäsi tuollainen idea pälkähti? Vai uskotko, että löylykauhan työntäminen anukseen, auttaisi stressaavaassa tilanteessa? Onko sinulla tapana aina hermojen kiristyessä kiiruhtaa lähimpään saunaan tai paikkaan, jossa on löylykauha tarjolla ja alkaa antaumuksella dippailemaan?
Entä sitten tämä muuntajaan virtsaaminen. Miksi ihmeessä sellaista suosittelet? Oletko sitäkin kokeillut ja sen rentouttavaksi todennut? Vai saatko tuollaisesta toiminnasta jonkinlaista seksuaalista mielihyvää? Kerro ihmeessä lisää.
Odotan innolla tarkan harkinnan ja syvällisen pohdiskelun synnyttämää vastausta, joka varmasti saapuu pian. Vaikutat nimittäin olevan innokas kirjoittaja. Ainakin julkaisusi kirjoitusasun perusteella kirjoitat sellaisen intohimon vallassa, että et huomaa kiinnittää huomiota edes perussääntöihin. Ymmärrän sen toki, sinulla oli kiire päästä julistamaan sanomaasi. Toivon kuitenkin, että panostat oikein kunnolla vastaukseen, jonka minulle suollat. Kiitos jo etukäteen.
Oikein ihanaa jatkoa ja kaikkea hyvää sinulle nimimerkki bruuhaahaaa!
Yksi juttu vielä. Mikäli olet vain sosiaalisesti syrjäytynyt, seksuaalisesti turhautunut ja lukossa oleva, itsetuntosi kanssa painiskeleva pikku ressukka, joka projisoi pahaa oloaan internettiin, niin toivotan sinulle voimia ja jaksamista!
PS: Uskalla kohdata itsesi.
- mikkolan
No jaa mitä mietitte.Se on tapahtunut mitä yritittekin.Onkos se mutkikasta saada mustalta munaa nyt saatte sen mitä kaipasittekin.Anatte jatkossakin mustalle jos kaipaatte lapsellenne leikkikaveria noinkun onistuu lapsen teko.Voisinko tulla kattoon kun seuraavalla kertaa olette naisen kanssa leikkimässä.Tietääkö musta mies miten vaimollesi kävi,kun sai kepillisen alku limaa pilluunsa,jos terve lapsi tulee ei kait sinä mitään estettä ole ja ,kun kristitty viellä jos on niin sitä parempihan se vaan on eikös olekin hyvä juttu.
Tehkää niin tai näin pääasia että pääsen kummiksi. Ei se lapsi siitä muuksi muutu vaikka väri onkin tummempi kuin aikoinaan iso sedän enolla.
Toisaalta saitte sen mustan siittäjän koukkuun ja nyt saatte sen halutessanne viikonloppu kylään.Laita tietoa mitä teette.
Kiihoittava juttu mutta miten jatkuu?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen755674Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus
Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,2744960Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk453234Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta
joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina1052673Lopetan ikävöinnin
Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään52382Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t41615Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut
Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.151575Vihervassarit
Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät291418Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,211320Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan
Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei130905