Oletteko noteranneet että mickey mouse ironmikess on tänään ollut psyykehoidossa.
Polla on varmaan taas kerran kiehatanut yli äyräiden ja siksi pakkopaitaan pistetty.
Ihanaaa, ei ole tarvinnut raivoääliöstä kärsiä.
Polla on varmaan taas kerran kiehatanut yli äyräiden ja siksi pakkopaitaan pistetty.
Ihanaaa, ei ole tarvinnut raivoääliöstä kärsiä.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Joo, huomasin saman asian. Olen aikaisemminkin huomanut että kun se nössö saa tarpeeksi turpaansa jä aina päiväksi pariksi pois mestoilta.
Ehkä hän on auton ratissa siellä epspanjassa jotta se 400.000 km vuodessa tulee täyteen jota hän jossakin aiemmin kerskui ajelevansa. Kova jäbä, 400.000 km vuodessa baanalla ja yleensä koko päivät täällä hassuja kirjoittelemassa. Siihen ei monikaan pystyisi.
Olen tässä muutaman kuukauden tätä älykääpiötä ironmikess seuranut ja ei voi kuin ihmetellä että joku aikuinen ihminen (jos on aikuinen ihminen) noin kertakaikkisen älyttömiä jauhaa. Yrittää usein ikäänkuin fiksusti aloittaa mutta melkein joka kerta ihan selviä helposti tarkistettavia faktatietoja väärin. Sitten kun joku esittää kommentin niin vastaus on "senkin tietämätön nulikka , ääliö. Tule tänne niin luuvitonen puhuu" Onko tämä aikuisen ihmisen puhetta, kysyn vaan.
Todellakin .. mukavan rauhallista, kun Takkuturkki Lamppuharja ei räksytä peloissaan. Myös eräs aseonanoija punapeikko puuttuu = ylläpito toimii vihdoinkin. Isot kiitokset siitä. IMHO.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14720304/nato-palstan-naurettava-lieveilmio-puhjennut-kupla
Siinä vasta loistava analyysi kyseisestä peikosta, menee niin sanotusti paletti päreiksi ja kunnolla.
Hauska nähdä kuinka aikoo jatkaa julistustaan, sehän naurattaa jo valmiiksi.