11.2.2017 raiskattiin paikkakuntalainen 19-vuotias tyttö Järvenpäässä. Oli palaamassa klo 02 jälkeen bubista kotiin oikaisten rautatietunnelin kautta kun afkaanitaustainen 170 cm pitkä, siniseen takkiin pukeutunut murtaen suomea puhunut sika raiskasi hänet. Jos tiedät jotain tapauksesta ilmoita polisiin. Rikosilmoitus tehty. Tälläiset siat pitää saada vastuuseen teoistaan.
Raiskaus Järvenpäässä
28
893
Vastaukset
- Sori99
Eikö tyttö helistellyt avaimia
- Vihaan
Vittu mitä avaimia, tää ei oo mikään leikinasia 😈
- kuularuisku
Et sitten opetusvideoo ole nähnyt
- Jmpks
kuularuisku kirjoitti:
Et sitten opetusvideoo ole nähnyt
Sinä sairas yksilö jätän kommenttisi omaan arvoonsa
- kuularuisku
Tiedä siitä sairaudesta ,mutta niinhän sitä opetettiin, että avainten kilistely karkottaa raiskaajan ja jämäkkä SEIS pysäyttää ahdistelijan
- nesaatehämitähaluaa
Jos afgaaninuorukainen on islam uskoinen, mitään rikosta ei ole tapahtunut, islam sallii jäsenilleen muutamia vapauksia naisten suhteen, ja niitä ei Suomen laki voi kumota. Myös naisen pahoipitely kuuluu näihin vapauksiin, kuten myös lasten hakkaaminen.
- Vihaan
Mua ei laki tai uskonto kiinnosta jos saan kiinni sen sian. Vaikka olenkin nainen ei tällänen hengissä selviä. Tulee piiiiitttkä kidutus ja nirri veks.
- Alatollo
Oikea tuomio olisi heille kuolema. Tämän silmä silmästä auvoisen oikeudenmukaisen uskonnon perään huutelevat.
- Jooopajooo
Kertoiko raiskaaja olevansa Afganistanista, vai mistä noin varma tieto. Ettei nyt ole satua koko juttu.
- huhhuhsentään
Joo, suvakki taas täällä puolustamassa savanniraiskaajaa ! Kertoisitko samalla, miksei mikään maa enää halua ottaa muslimeja vastaan ja Trumppi vasta paneekin sitä sakkia kovilla ? Voisiko syy olla ihan niissä itsessään ? Ja teissä suvakeissa.
- kuularuisku
Jos et käsitä tai tiedä mitä on ironia niin otappa "vitun idiootti " selvää
- Karkoitusraiskaajille
kuularuisku kirjoitti:
Jos et käsitä tai tiedä mitä on ironia niin otappa "vitun idiootti " selvää
Kuularuisku, osu ja uppos vai!?
- Joseikelpaaniineiväkisin
Olen sitä mieltä, että jos mamu tekee jollain tavalla ihmiseen kohdistuvan rikoksen niin postimerkki perseeseen ja takasin kotimaahan. Täällä Suomessa pätee Suomen lait ja tavat ja jos niiden mukaan ei osaa elää niin soronoo.
- rähmispossu.google
Kyllä, Juuri näin !!
- omomo
juuri näin<<<<<<<<<<<<<<<<< vittu kun vituttaa tää, että noita miehiä on päästetty maahan pilvin pimein, veikkanpa, että suurin osa Suomen naisista suurinpiirtein sylkee päälle, jos noi lähestyy, on niinku silmät auenneet melkeen kaikilta "suvaikeiltakin" koska näiden teot puhuvat puolestaan, pitää olla todella hyväuskoinen, jos on missään tekemissä noiden kanssa.
- PatePatologi
Tänne on otettu partalapsia elätiksi. Miksi ? Eivät ikinä sopeudu, eivät halua sopeutua. Eivät kunnioita Suomen kulttuuria ja lakeja. Kohtelevat naisia kun eläimiä. Missä on pakolais lapset, naiset ja vanhukset ? Miksi meidän pitäisi elättää näitä paskiaisia ?
Hävettää päättäjien tyhmyys.- ertyuiolpkjhg
hävettää matupatjat myös nehän antaa oman osuutensa matujen hyvinvointiin
- raiskarimamu.vaanii
Minä olen suvakki ja minusta tuo teko on unelma ! Minä suvaitsen tuon teon, ja syyllistän tyttöä !
- mitässittentapahtuu
Ei paljon kannata, ne alkaa raiskaamaan myös suomalaisia poikia.
- Todellaoutoa
Mistä tiedät, että oli afkaani? Ilmoittiko raiskaaja kansallisuutensa? Jos olikin Irakilainen.
- Souvott
Apua! jos suomi tyttö raiskataan miksi me mietitään oliko afkaani tai joku muu SUOMALAINEN on raiskattu!
- Todellaoutoa
Eli et ymmärtänyt rivienvälistä? Vähän vaikuttaa trollilta koko juttu.
- helloxu
No aivan trolli--- näkee jo kilometrien päähän.
Ei ole ihan kaikki kotona hepulla. - matu_raiskaa
Matu oli raiskannu tytön
- pelastasuomi
Kannattaa miettiä tarkkaan ketä äänestää. Moni puolue on ajanut asiat niin pitkälle että jokaisen tulee miettiä onko enää ehdokkaalla väliä, kunhan ehdokas ajaa voimakkaasti politiikkaa joka on viimeinen keino pelastaa yhteiskuntamme https://www.youtube.com/watch?v=Tl5kIoM3CmI
- hallituspäästikarkuun
Eiks toi rikollissakki tajua jo lähteä Suomesta ! Ei niistä tykätä missäänpäin Eurooppaa :
Professori Matthew Goodwinin ja työryhmän tekemän tutkimuksen mukaan väitettä ’kaikki maahanmuutto muslimienemmistöisistä maista pitäisi lopettaa’ kannattaa Keski-Euroopan suurimmissa maissa noin 50–70 prosenttia vastaajista. Esimerkiksi Itävallassa, Belgiassa, Ranskassa ja Unkarissa väitteen kannatus on yli 60 % ja Puolassa yli 70 %.
”Euroopan rasismin ja muukalaisfobian havainnointikeskuksen” (European Monitoring Centre on Racism and Xenofobia, EUMC) tuottaman tutkimuksen (2005, s. 35) mukaan maahanmuuttajavastaisuus oli vuonna 2003 Kreikassa 87,48 %, Unkarissa 86,53 %, Itävallassa 64,37 %, Portugalissa 62,47 %, Suomessa 59,24 %, Luxemburgissa 52,74 %, Britanniassa 51,04 %, Tanskassa 50,45 %, Espanjassa 50,24 %, Tsekeissä, 49,76 %, Saksan itäisissä osissa 47,54 %, Belgiassa 44,16 %, Puolassa 43,77 %, Sloveniassa 43,2 %, Hollanissa 42,95 %, Saksan läntisissä osissa 37,8 %, Italiassa 36,5 %, Irlannissa 35,27 % ja Ruotsissa 14,64 %. - 22222222
https://www.youtube.com/watch?v=I3KkXjX-p9E
hyvä tietää. - jihhhuuuuuu
Oujee...miesten maailma on pelastunut ja kaikki kääntyy muslimeiksi ja afgaaneiksi....ja saa lain sallimissa puitteissa raiskailla ketä haluttaa.
Suomen lailla ei väliä jne....
Mahtavaa....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1604977Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813616SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt352607SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402268Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä972169Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292067Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan662050Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872013Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211526Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1061430