jotka joukkoraiskasivat belgialaisen tytön kuvasivat videolla tapahtuman . Naisen ei pidä valittaa vaan totella sanonoivat Irakilaisraiskaajat . Venäjällä kumottiin laki että perheväkivalta ei ole enää rikos 14000 tuhatta venäläistä kuolee perheen sisäällä tapahtuneisiin väkivallantekoihin tämä tarkoittaa samaa mitä tekevät muslimit vaimoillensa tottele tai tule tapetuksi. Kyllä ryssä on aina ryssä vaikka voissa paistaisi sanottiin meillä ennen .
Muslimiraiskaajat nauroivat oikeudessa
Raaaksionmennyt
474
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Nyt vaan täytyy olla suvaitsevainen YLEN toimittaja kääntyi muslimiksi hän on suvakki hyväksyy varmasti kaikki väkivallanteot kun ne tekee joku muu kuin kantamaan asukki.
Rasismi lisääntyy noiden ylimielisten takia voi kuinka kansalaiset meilläkin voi noita inhota irakilaisia ja somalaleita toivotaan että edes natsit pistävät noi räkänokat kuriin.
Tuskin Venäjällä nuo 14 000 ovat pelkästään naisia. Siellähän arvostetaan naisia sekä naiset tuntevat arvonsa. Vanha Neuvostoliitto piti naisia kansalaisina arvossa, ei miehet olleet mikään ylempi rotu ja se näkyy yhä siellä vaikka länsimainen hapatus rahoineen onkin muuttanut hieman tilannetta.
Venäläiset ovat raakoja ihmisiä ihmisen henki siellä ei ole minkäänlaisessa arvossa maassa vallitsee viidakon lait. Kansa elää kurjuudessa Putinin lähipiiri rikastuu ja tavallinen kansa näkee nälkää aseteollisuuteen uhrataan mielettömästi rahaa. Ps siellä paljon kulkenut joka tietää mistä puhuu.