Saisin pian sulta jonku sellase virukse joka aiheuttaa syöpää jos ei nyt mitää kuppaa ole.
Sulla on yksinkertaisesti liikaa seksisuhteita
takanapäin
17486
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Mulla on 7 seksikumppania.
Jos on yhtä aikaa niin liian monta. Ajan kysymys kunnes tulee sukupuolitauti.
Ei yhtään juuri nyt. Kun en halua kuin yhden. Jos en saa haluamaani niin sitten pistän jakoon minkä kerkeän.
Kuullostaa uhkaukselta.
En uhkaile, eihän haluamani täällä ole. Enkä oikeasti kyllä pistäisi, satunnaisesti ehkä jos sopiva sattuisi kohdalle.
Silti vastasit viestiin joka oli osoitettu suoraan jollekkin henkilölle.
Kelle henkilölle? Ei ollut nimeä aloituksessa.
Vastasit aloittajalle.
Olet kyllä muutenkin yököttävä mies. Senkus jaat.
En ole edes mies. Joten älä tämän takia ketään unohda.
Niinpä vastasinkin.
Mulla taitaa oikeasti olla nyt joku häikkä kurkussa. Liian hyvällä pillun nuolenta tekniikalla on hintansa.
tähtipälyä päivääsi! kiitos samoin! voi että ota mehua! kiitos nyt meni löysät housuun! ei se mitään ota kosteuspyyhe! aurinkoa päivääsi!
kun omakirjekerho ei tyydytä ja totuus tulee taas päin pläsiä alkaa tämä linja. ketä eukkoa muka sun herjaspekulaatiot kiinnostaa
Laskin neljän hellyys- ja seksisuhteen tyydyttävän tarpeeni noin keskimäärin ja paremminkin. Otin huomioon naisten kokemusperäiset tarpeet tai mahdollisuudet tavata ja omani vastaavat. Tulos oli yllättävän pieni.
Voisikohan tuollaisessa systeemissä elää pidempään? Parisuhteen olen kokenut hankalaksi loputtomien vaatimusten ja lasteni vuoksi. Yhdenillanjutut ovat täysin turhia.
Mulla on seksisuhde ihan oman käteni kanssa... Kauhea, jos se norovirus tarttuukin sitten käden kautta... :O
Pese kätesi.
Minulla ei ole mitään tauteja, olen käynyt kyllä testeissä. Ja yksittäisillä kerroilla aina kondomia käyttänyt, niistäkin on aikaa.