Sukupuolitauti

NICLAS1

Yhdynnän jälkeen meni nelisen päivää,niin alkoi tuntua kirvelyä virtsatessa ja testeihin menin kuutisen päivää yhdynnän jälkeen jotka oli puhtaat,eli kysynkin että onko mahdollista että esim klamydia ei näy testeissä,koska kävin niin aikasessa vaiheessa labrassa vaikka olisikin jo oireita?

2

608

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • qewrtyu

      Jaa-a... kutina voi johtua muustaki, kuten esimerkiksi hiivasta. Voi toki olla mikä tahansa muukin sukupuolitauti, klamydia ei ole todellakaan ainoa.

    • Surusilmäinen

      Tekikö tutkimuksen myös ? Minä luulin saaneeni virtsatietulehduksen mutta paljastuikin että on herpes. Se ei näy verikokeissa vaan pitää ottaa näyte rakkulasta. Ex-miesystävä ei muka tiennyt asiasta ja nyt kärsin siitä koko loppuelämäni enkä uskalla seurustella enää ikinä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      69
      1265
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      911
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      351
      737
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      116
      690
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      53
      673
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      648
    7. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      646
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      615
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      592
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      584
    Aihe