Missä sotku siellä berner ja soini. Missä viedän e

Missä sotku siellä berner ja soini.
Missä viedän eläkeläisten lääkkeet siellä sipilä.
Missä annetaarikkaile löyhien rahat siellä sipilän sos hallitus
489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kieltämättä nämä kaksi sankaria on saanut paljon aikaan negatiivisessä mielessä.

Äänestä

Miten meille suomalaisille kävi näin,koko suomi on tuhottu noiden kahden toimesta.

Äänestä
  • Missä demari siellä petos ja valhe

    Äänestä

"Missä sotku siellä berner ja soini". B kyllä mutta tuliko S:n kohdalla virhe, pitikö olla toinen S, siis Sipilä? Soini on yrittänyt pitää oikeudenmukaisuuden linjaa hallituksen päätöksissä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Pmpösilööööööö kirjoitti:

Missä sotku siellä berner ja soini.
Missä viedän eläkeläisten lääkkeet siellä sipilä.
Missä annetaarikkaile löyhien rahat siellä sipilän sos hallitus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu