pitkin keskustaa, eilen siltä putosi ilmeisesti öljypohjan alta minigrip-pussi jossa valkoista jauhetta (huumetta?) s-marketin viereen kun ohi ajoi. vein pussin poliisille, ilmeisesti oli jonkin sortin huimausainetta kun poliisi kiitteli kun sen sinne vein. punainen (s40?) vanha volvo, ei mikään amispatentti.
ONKO KELLÄÄN TIETOA KUKA AJAA PUNAISELLA VOLVOLLA
21
852
Vastaukset
- Jutta-Jatta
Joku Klamilan demareista????
- paskoinhousuuniSDP
onk lamilas kellää punasta 40 volvoo
- kiinnijäitkin
paskoinhousuuniSDP kirjoitti:
onk lamilas kellää punasta 40 volvoo
Oho, ite maataloussosialisti taas täällä housuun paskomassa. Yli 2 miljardia pelkkiä kansallisisa tukia vuodessa paskahousuille. Ei kiitos.
- Tarkkuutta
Et sattunu rekkaria kattoo ku kerran pulverit osasit yhistää siihen rattoriin.
- jerry_cottonqvist
Kuka helvetti säilyttää huumeita autonsa öljypohjan alla? Itsehän en huumeita käytä enkä säilytä mutta varsin oudolta kuulostaa tälläinen menettely maallikostakin. Onko punaisissa Volvoissa sitten joku erityinen huumeidenpitolokero siellä alla.
- Hörröörert
Aloittaja on nisti.
- Maalikkossd
Pidetäänhän niitä peräsuolessakin. Kyllä sekin maalikosta kuulostaa oudolta.
- JaskaPaskahousu
Maalikkossd kirjoitti:
Pidetäänhän niitä peräsuolessakin. Kyllä sekin maalikosta kuulostaa oudolta.
Niin on ja jotkuut ottaa kiimaisena kulliakin persereikäänsä päivittäin.
- HerlokkiSolmunen
JaskaPaskahousu kirjoitti:
Niin on ja jotkuut ottaa kiimaisena kulliakin persereikäänsä päivittäin.
Nämä ei mahda oikein onnistua yhtäaikaa? Eli huumeet on otettava pois ennen homostelun harjoittamista. No niitähän voi sillä välin kätevästi säilyttää siellä öljypohjan alla. Voinemme tästä päätellä että huumepussin hukannut nisti oli menossa harrastamaan anaaliseksiä. Epäiltyjen joukko edelleen vähenee ja pian mysteeri ratkeaa. Olettaen tietysti että kaikki punaisella 40 sarjan volvolla ajavat eivät ole homoja.
- KakkonenOnYkkönen
HerlokkiSolmunen kirjoitti:
Nämä ei mahda oikein onnistua yhtäaikaa? Eli huumeet on otettava pois ennen homostelun harjoittamista. No niitähän voi sillä välin kätevästi säilyttää siellä öljypohjan alla. Voinemme tästä päätellä että huumepussin hukannut nisti oli menossa harrastamaan anaaliseksiä. Epäiltyjen joukko edelleen vähenee ja pian mysteeri ratkeaa. Olettaen tietysti että kaikki punaisella 40 sarjan volvolla ajavat eivät ole homoja.
Moni nainenkin haluaa että häntä naidaan persereikään ja on kuulemma parasta mitä on.
- Jutta-Jatta
Näkyi olevan Klamilan kepulaiset tänään liikkeellä, bongasin muutaman Vellikellon edustalla.
- KaljutPunasena
Niillä mätä hampailla ole edes ajokorttia saatikka ajo-oikeutta kellään vitun reppana kunnan elätit perkele.
- Ibibijijiji
Eiköhän ne ole ryssiä, jotka sielläpäin huumeita kauppaa.
- tosionkii
Tulihan ne MÖLISKÖT palstalle, tuntui jo hyvältä hetken.
- pienimunaisopillu
Öljypohjana alta putosi. Ei aja kauaa jos pusseja putoilee niin ei koneessa enää öljyäkään ole.
- AhmedHusuHusei
Mikäs nyt on kun virolahden sosiaalidemokraattien suusta ei ole tullut paskaa moneen päivään,vai onko vaali kiima päällä.
- tosionkii
Nekö ne on paskahousuista puhunut, kuule ahmatti taitaa sun ymmärryksessä olla jotain vialla.
- SuomiSuomalaisille
tosionkii kirjoitti:
Nekö ne on paskahousuista puhunut, kuule ahmatti taitaa sun ymmärryksessä olla jotain vialla.
Housuista tiedä mitään mutta paskan puhumista kyllä riittää sosiaalidemokraateilla.
- Miä-tiiän
kuka hän on. Hän on Virojoen Jerry Cotton.
- Seolen
Miä. Jos on jotain huomauttamista niin tulkaa eteeni sanomaan.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/85/05/5f/85055f61eb1412c329cbf0c07ef4d5d9.jpg- oman_elämän_hankkinut
Olishan se pitänyt arvata että Mimmin huumeet ne oli.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,1314665- 213460
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu303393Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt493230Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka513015Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1222839Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod192594Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132325- 92239
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142135