Taksikuski ahdisteli naista

3127
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ne on näitä tapettavia paskarottia, jotka pitäisi laittaa narunjatkoksi.

Äänestä

Kova panomies!!

Äänestä

Outo linkki kun on keltaista hömppälehteä ja valemediaa sekaisin. En uskalla avata.

Vaan tämä lienee se juttu, jossa mamma oli yrittänyt maksaa taksikyydin luonnossa ja kuski ei siihen suostunut?

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


KulttuuriRikastui kirjoitti:

http://m.iltalehti.fi/uutiset/201702202200073256_uu.shtml?orig_ref=http://mvlehti.net/2017/02/21/taksikuski-kamil-hosseini-kahmi-kuljettamaansa-neljan-lapsen-aitia-seksuaalisesti/

Uskaltaako nainen enää tilata taksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu