BMW, tai jotain

KIrjoittelen tämän tekstin, lukekaa tämä ennen kun menette rattiin. Nuorisolle pieni ilmoitus. BMW, nuo sanat. Huippu nopeus 250. Väärissä käsissä, mitä tapahtuu, kuolema. Kokemus, olen hengissä!!!
353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mites vanhuksilla? Olen pian 62v ja BMW sekä MB joissa molemmissa huippunopeus yli 250km. Hyviä ajaa ja turvalliset ohitukset.

Äänestä

Tumpelon käytössä ei mikään biili pysy, lapasessa!

Äänestä
  • Tumpelo on aina tumpelo ja ei muuksi muutu!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haudalla kirjoitti:

KIrjoittelen tämän tekstin, lukekaa tämä ennen kun menette rattiin. Nuorisolle pieni ilmoitus. BMW, nuo sanat. Huippu nopeus 250. Väärissä käsissä, mitä tapahtuu, kuolema. Kokemus, olen hengissä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu