Olen koko päivän koettanut saada uusia musalaitteitani toimimaan mutta vaikka olen käyttänyt tätä youtuben testiä niin en vaan osaa kytkeä näitä laitteita oikein.
https://www.youtube.com/watch?v=EKnyUc3sYbo
https://www.youtube.com/watch?v=EKnyUc3sYbo
Vastaukset 13
Vanhimmat
Powerit ekaks päälle ja sitten kääntää volymee täysille.
Itse kuuntelin ratiota ensimmäiset kaksi vuotta ilman virtaa.Joka
kanavalta samaa höpinää.
Kannattaa pistää mono stereoon.
Mulla vasen varvas rupesi jammaamaan.
Multa irtos puujalka,perkele.
Ei kannata toistaa ääntä. Se on rasittavaa. Kerta riittää.
Mono-kytkimen kääntää kaakkoon ja balanssit itään.
Kirosin aamupäivän mediaplayeriä ja luovutin, kun se soitti sitkeästi kappaleita satunnaisjärjestyksessä, vaikka tarkoitus oli kuunnella cd alusta loppuun. On näyttöpohjaa myöten ihan paska myyntikelvoton ohjelma.
Steroidit pitää kytkeä keskipisteeseen.
Ja Asteroidit ulkokehään.
No onko ollu ketjun neuvoista apua?
Ei kannata jatkaa toivotonta taistelua noiden romujen ja hankalien äänentoistolaitteiden kanssa. Nyt eletään palvelun aikaa vuosikymmeniä! Kaikkiin hommiin saa helpolla ostettua ammattilaisen tekemään. http://www.kotitalkkarit.fi/yritysinfo
Soita tonne kotitalkkareihin, niin ne lähettää sulle jonkun sepon sieltä, ja se työntää ne piuhat kiinni koneeses. Se vaan että minä olen monta kertaa pyytänyt niiltä naispuolista ja alle kolmikymppistä talkkaria. Mutt ei noi pas-kat ole vielä kertaakaan lähettäneet. Tässä kohtaa palvelussa petrattavaa.
No ei ammattilaista, mut käviskö tällai harrastaja?
Mun ehdotukseni on, et kiikutat ne kiinalaislasten pikku kätösin kasaamat poppivehkees suoraan kierrätykseen, ja ostat ihan aidon kanan ja popcorn-koneen, niin takaan että noilla kahdella "laitteella" musakokemuksesi on paljon HiFimpi kun alkuperäisillä vekottimillasi!
Pop On! Dude!