Tiedät, että naisesi pitkään jyystämäsi perse on saapumasa kotiin. Mielessäsi on kuitenkin työpaikan Ellun suuret kannut, joka hölskyivät kutsuvasti elun kävellesä ohi. Normaalisti et rasvaiista naisen kehoista välitä, mutta et ole vähän aikan sanut. ellun vaalea iho toi mieleen kaiki ne lukisat pornopätkät, joita kiimoissasi olet katsonut elämäsi varrella. Syvä assosiatio ja tunsit vehkeesi heräilevän pitkin päivää. Kalusi on kovennut huomatavaksi istuessasi kalliilla tuolillasi. Oman muijan persvaon ajatteleminen jouduttaa haluja entisestään - tiedäthän saavasi helposti ja heti. Avaat internetin ja menet etsimään niitä vaaleita ja tummahiuksisia voihkivia nuorehkoja naisia, jotka saavat isoa kalua puolimärkään pilluunsa. Hykertelet sillä tiedät saavasi perjantai-illan päätteeksi pillua, pitsaa ja kaljaa. Muijasi tulee kotiin, ja huomaa kiillon silmissäsi. Rutiini on käyty läpi useasti. Naisesi haistaa tarpeesi, ja vaivaa pitsataikinaa yrittäen saada rinnoisaan aikaan eroottista hytkyntää. Ne vain ovat liian pienet sihen. Satut keittiöön kun pitsa on menossa uuniin ja muijasi keimailee ajatellen "Mulla on niin hyvä perse, kyllä se kohta antaa patukkaansa." Vähän nostelee ja on pyyhkivinään pylly pystyssä lattialla mukavas olevaa likatarhaa. Hymyilet koska kalja on kerennyt kylmentyä ja tiedät seksiin menevän juuri sen kymppiminsan,jonka pitsa ottaa uunissa. Siirryt naisesi taakse silittämään pakaroita ja työnnä kova elintäsi kutsuvasti naisesi työväliin. Sormesi siirty lähemmäs kostuva pillunvakoa, ja naisesi nousee painaen kehoasi selkäänsä vasten - hän kääntyy hymyillen halaamaan ja suutelemaan. Mielessäsi vilisee katsotun pornoleffan akustiikka, etkä kestä enempää vaan riisut muijasi housut nostaen hänet hellästi pöydälle, katsoen kelloa. Pakko laitaa jo sisän. Enää 7min jäljelä. Rynkytät aikasi pilluun kovaa elintä, joka kovene ja kovenee. Muijasi ääntelee tuntien itsensä seksikkäälle ja lähestyy orgasmia hieroensa vinoa klitoristaan mulkun pään hinkaessa erogeenisia alueita. Vilkuilet kelloa, ja ajatelet pitsaa, pornoa kaljaa, ja ellua. Kumat siemennesteet valuvat pitkin pillua ja reisiä. Käännät virrat pois uunista ja juokset vessaan.
Tässä on mun kirjoittama fantasia
patukkaapilluun
26448
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Lukihäiriö ->
Alhainen koulutustaso, mahdollinen rikosrekisteri ja koulukiusattu.
--> Syrjäytyminen.
Tietokone rikki? -->Ylhäinen koulutustaso --> syrjäytyminen.
Miks oot ottanu alunperin sen liian pienitissisen? Oisko kuitenki pitäny valkkaa se muija sillon aikanaan sen tissikoon mukaan, vaikka joku kannuellu.
Ei hätää! Tässä fantasiassa mies päätyy herkullisten ryntiden kanssa naimisiin. Ei se pikkutissejä nai :)
Hallelujah! Ja maailma on taas raiteillaan yhdelle pikkumunalle.
Kertovat alhaisesta sivistystasosta jonka myötä koko postaus on naurettava.
ks. edellinen kommentointi
Jos minulla olisi kaivattu ja hän kirjoittaisi noin, juoksisin hämmentyneenä nurkan taakse. Nielisin sappea pahoinvoinnista.
Menisin vessaan, pesisin kasvoni kylmällä vedellä, kohentaisin hiuksiani, enkä enää tuntisi mitään tuota miestä kohtaan.
Hymyilisin, niinkuin tapanani on, mutta ihmettelisin, kuka on nakellut roskia lattialle.
Sehän on ihan naisellinen ensireaktio brutaaliin miehisen elämän ja himon kuvaukseen. Sinänsä säälittävä kuvaus miehestä, mutta tämän miehen elämä on, kuten näet, kovin yksioikoista ja vain fantasiaa täynnä.
En tosin inhoaisi. Jälkeenpäin ihmettilisin, mikä on noin pahasti vialla. että pitää kirjoittaa tuollaista.
Ymmärrän, jos pitää tuon päänsä sisällä ja ymmärrän, jos kertoo fantasiansa omalleen, mutten ymmärrä tarvetta avautua aiheesta muualla ja muille, kuin sille omalleen, jonka kanssa fantasiat voi toteuttaa tai olla toteuttamatta, miten kummallekin sopii.
Ja jos ei omaa ole, niin miksi pitää kirjoittaa tuollaista tänne nou nou....
Kuuluu kahden ihmisen henkilökohtaisiin hetkiin. Ei tänne.
Ehkä säälisin ja olisin surullinen toisen puolesta, ettei hän koe tuota arvokkaana asiana, vaan revittelee sillä holtittomasti keskustelu palstoilla.
Mulla on miehisiä tarpeita, ja sun pitäis herkkistytsy sieluna vähän enemmän keskustella miesten kanssa siitä mitä meidän päässä liikkuu.
Mitä väliä juuri sun tarpeillasi on tässä maailmassa? Ei mitään.
Täydellinen itsekkyys, tuo pikkupoikien pikkutuhma, jännittävä leipä(pizza)laji.
Tulee mieleen Donald Duck-Trump, joka 90-luvulla avioerotessaan ulisi lehdissä tuskaansa siitä, ettei tykkää harrastaa seksiä synnyttäneen naisen kanssa. Jokaisellehan annetaan vain sen verran taakkoja, mitä hän pystyy kantamaan... ehkä sinun taakkasi ovat kuvitteellisen puolisosi liian pienet titsit.
Onneks mun nykysellä muijalla on enemmän taakkaa. Mun taakka vähenee kun muija kantaa.
not bad
Heh! :D Tää oli paras! Ja näinhän se tulee lähes kaikilla menemään, mut se on elämää... Aitoa realismia ei voita mikään :D
ei kaikilla!
Ootko elävä esimerkki??
Oli pakko lukea vielä uudestaan - ja nauratti taas!! :D Jotain niin törkeetä, mutta niin taidokasta sellaista!! Onnea ap, oot lahjakas selkeesti :D
Kiitti, kiittikiitti, kiitos, kiitos, ihan hirveästi.
Rehellinen kuvaus miehen fantasiasta :)
Onhan tuo oivaltava ja hauska. Naamioitu duunarimiehen aatoksiksi.
Niin joo tosiaan työkonetta kun ei näin viikonloppuna ole niin tulee korkeakoulutetulla stalkkjankjankjankkaajalla näitä kirjoitusvirheitä enemmän :D
Tää on kirjoitettu selvästi suoralla rytinällä kirjain toisensa perään välittämättä virheistä ja tupattu saman tien eetteriin.
Huippuunsa palstalla monien kirjoitusten pyörteissä hioutunut psykologinen silmäni sanoo, että kyseessä on korkeastikoulutettu solmiomies, joka purkaa seksuaalista patoumaansa kirjoitushäiriöisen duunarin ajatusmaailmaa mukaillen :)
Ne on juuri kullin putteessa.