Ironista taas :DDDDD

Kymmenen Uutiset tänään: Ensin haukutaan Trumpia suoristaa sanoista Ranskasta ja Ruotsista kuinka turvatonta siellä on. Sen jälkeen kerrotaan uutinen Saksassa väkijoukkoon ajaneesta kuljettajasta, joka pakeni autosta veitsi kädessä :DDDDDD

Eikö noilla suvakki-ihmisillä lanttu leikkaa yhtään?:))))
3102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt on lähinnä kysymys turvapaikanhakijoiden terrorismista. Tämä Saksan yliajo ei ollut sellainen.
Rasseraasut ovat syyttämässä joka asiassa mamuja, vaikkei heillä olisi mitään tekemistä koko asiassa. Uskottavuutenne on nolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahahahahah kirjoitti:

Kymmenen Uutiset tänään: Ensin haukutaan Trumpia suoristaa sanoista Ranskasta ja Ruotsista kuinka turvatonta siellä on. Sen jälkeen kerrotaan uutinen Saksassa väkijoukkoon ajaneesta kuljettajasta, joka pakeni autosta veitsi kädessä :DDDDDD

Eikö noilla suvakki-ihmisillä lanttu leikkaa yhtään?:))))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu