nakit koostuu atomeista jotka on luotu tyhjästä joten söin melko tyhjän lounaan. Ottakaapa muuten iisisti nytten. Jos haluatte, muussa tapauksessa voitte olla ottamatta. Tietenkin. No niin taas. Mitens tämäkin juttu lopetaan.
Söin nakkeja tyhjästä
näinteintänään
455
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kiekonheittäjä Pertti Hynni on syönyt 100 nakkia ja perunat päälle! Perunoita oli Pertin kertoman mukaan alle kymmenen joten Pertti itse ei halua että perunoita lasketaan mukaan tuohon ennätykseen koska perunoita oli niin "vähän".
Aloittaja koostuu myös atomeista, eli ei ole oikeastaan mikään täällä kirjoittamaan ja sama koskee minua eli mitä tästä lopulta on hyötyä tästä kirjoittamisesta.....?
Kun lunta syö ja vettä juo niin ei paskakaan kovin pahalle haise.
Ajatukset muodostuu myös atomeista, eli eipä mistään ole kotoisin ajatukset, ihan turhaa tyhjää sontaa tänne kirjoitella!