kyllä täytyy sanoa,että nauratti kun Deacon löysi Eerikin koko firman verotiedot sellaisesta punaisesta vihkosta hahaaaa... eiks sen pitäisi olla maailman suurin muotitalo eikä olleet ees missään lukkojen takana hahaaaaa kyllä on hauska sarja
Hahhaaa ;))
rentukka
5950
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
..siinä ei ollut mitään tärkeää, jos et katsonut sarjaa loppuun!
mutta lukihan siinä vihkon päällä,että "verotiedot" ja kaikkien nähtävänä ei edes tallelokerossa :))
sillä massimo sanoi, että ne tiedot olivat HYÖDYTTÖMIÄ!
silti niin ison firman esim. Eericin palkka näkyi siinä ja Eerichän sanoi myös sille harjoittelija likalle,että täällä luotetaan henkilökuntaan ja mikään ei ole lukkojen takana mienkähän olisi käytäntö suomessa mm. "Nokia" :))))
mutta muuten kiva sarja saa ainakin nauraa ;)))
Eihän tuo vielä mitään, mutta Sallyhän pääsi ihan rauhassa käsiksi sairaalan potilastietoihin ja manipuloi Brooken isyystestiä. Kaunareissa eletään maailmassa, jossa kaikki on mahdollista.