No mitäs TE sekopäät

ALKOiko aamu,vai sammuiko ilta?
252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nyt siis kaikki töihin.ihan kuten muilla mailla.
Osa kerää tölkkejä,roskia ja romurautoja.
Ryöstellään asuntoja,autoja ja mummoja.
Juodaan tapellaan ja välitetään huumeita.
Aloitetaas tämä kansainvälinen uusi elämä.
Jaa a,ehkä vain tyydytään terveeseen ja wc.
Pitäskö alkaa,vaiko eikö pitäisi,siinäpä pulma.

Äänestä

Alamme uskoa Allahiin leikimme itsemme
Ja naiselle.
Ja sitten räjäytämme itsemme torilla.
Jee on se Islam ihanaa,niin ihanaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JaaNussia kirjoitti:

ALKOiko aamu,vai sammuiko ilta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu