Tässä se taas taas nähtiin mitä tapahtuu kun ollaan niin suvaitsevaisia niin suvaitsevaisia. Ei kelpaa suvakeille Suomalainen mies kaikkine vikoineen. Ei riitä, että on rehellinen ja naisia kunnioittava vaan pitää olla komea kuuluisa ja mielellään tumma. No sitä saa mitä tilaa.
Axl Smith ja suvakit
kotimaistalihaa
12190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tämä hemmo huijasi nuoria tyttöjä,ei siellä montaa naista ollut.Axel ei ole saanut kunnon naisia piti teinejä käyttö kalunaan.
Jos ruosteinen axeli houkutteli, se on akseli poikki.
Pissikset saivat ansionsa mukaan ja oppi tulee kantapimpinkautta Muslimit eivät kunnioita naisia.
Axl teki palveluksen suomalaisille. Paljasti suomalaisen naisen moraalittomuuden. Näitä himokkaita suvakkeja kulki tämän matumiehen pantavana jonoksi asti, Miten olisi käynyt näille naisille arabimaassa,
Heidät ehkä kivitettäisiin aviottoman seksin harrastamisesta ei haureudesta,
Aikas moni muija sai axen letkua.....Totuus ilmi ettei enää itse koske samoihin akkoihin....voi saada jonkun tartunnan...
Axl on irakilainen, se tiedetään. Mikä se Kasimir-runkkaaja on? Muslimiko myös?
Jos ei muuta niin ainakin musa on täyttä paskaa....
Eiköhän näitten luusereitten AXLn lisäksi Thomas Antero Kirjosen (Kasmir) ja Henri Salosen (Hank Solo) ura Suomen viihdemarkkinoilla ole loppusuoralla. No, onhan luusereilla toisena ja haippirinki (pornovideoiden katselukerho) uudelleen henkiin. Sitten on mukava hakea sossusta toimeentulotukea ja muistella menneitä.
Todellisia luusereita. Yhtä vastenmielisiä kuin pedofiilit.
Tykkäsiköhän maisa? Mitä kertoo Jari?
Kirjonen (Kasmir) selittelee tanssiohjelmapotkujen jälkeen arjen muutoin jatkuvan normaalisti. Ei jatku, sillä esim. radiokanavaboikotointia on tapahtunut. Olisi hyvä jos kaikki tv- kanavat ja tapahtumajärjestäjät toimisivat samoin. Sama tietysti koskee pornovideokerhon kolmatta jäsentä Henri Salosta (Hank Solo). Kaveripiiri kirjoittelee nyt nimimerkeillä keskustelupalstoilla puolustellen Kirjosta ja Salosta sillä, ettei heitä syytetty. Jos Kirjosessa ja Salosessa olisi ollut tippaakaan miestä, he olisivat lopettaneet touhun heti ja jättäneet Axln yksin perversioidensa kanssa. Eivät lopettaneet, vaan olivat innokkaita, aktiivisia jäseniä tässä luuserikerhossa. Varmaan kuola suussa kyselivät, olisiko Axlilla uutta näytettävää.
Nyt äijät luimistelevat sivukatujapitkin kaulukset pystyssä. Toivottavasti etsivät kunnon töitä. Eiköhän tuo viihdyttäjän ura ole taputeltu.
Säälittäviä tyyppejä.
Ähly on ähly vaikka muuta leikkii.Loppuviimeksi sieltä aina löytyy se
muita halveksiva omahyväinen paskiainen.
Tiedän että oli työnnetty vadelmavene karamelli yhden kauniin tytön pyllynreikään ja lähetetty video eteenpäin.