Huhtasaari Persujen vimmeinen toivo..

Kenestäkään muusta ei ole kannatuksen nostajaksi ja ikävä kyllä Huhtasaaren Evoluutioteoriasta kaikki ei ole samaa mieltä mutta eipä täydellistä ole olemassakaan.
18209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Kyllä dosentti Bäckman on paras persuille !!!

Äänestä
  • Oinonen puheenjohtajaksi ja Hakkarainen puoluesihteeriksi, a vot.

    Äänestä

Siinäpähän persuapinat mölyätte keskenänne, kun laumanjohtajanne otti rahat ja lähti..

Äänestä

Jotku vaan uskoo politikoihin aina vaan kaikki samoja Käteisiä omaetu parasetu.

Äänestä

Huhtasaari olisi kyllä paras vaihtoehto näistä takinkääntäjistä, harmi vaan kun Huhtasaari on samanlainen tyhjänpuhuja kuin muutkin Persut, teot puuttuvat, mutta on nätti nainen.

Äänestä
  • Ei kyllä kovin nättikään.
    Tyhjät silmät ja ne sentään ovat sielun peili.

    Äänestä

Ulkoministeri ulkoisti oman puolueen

mamujytky

Äänestä

Suomen ulkoministeri on Suomen käyntikortti ulkomailla onneksi vaihtuuu siihen pestiin Huhtasaari olisi huomattavastti parempi.

Äänestä
  • Huhtasaaren mamu politiikka millainen?

    Äänestä

  • pspolitiikka kirjoitti:

    Huhtasaaren mamu politiikka millainen?

    Ihan perus Persulainen, eli mitään ei tehdä mutta puhutaan paljon.

    Äänestä

  • tyhjiä.puheita kirjoitti:

    Ihan perus Persulainen, eli mitään ei tehdä mutta puhutaan paljon.

    Sanoko Soini joskus että sitä saa mitä tilaa?
    tuhansia mamu-ukkojako hallitus piti järkevänä?

    Olipa poliisikin ihmeissään mutta vaiennettiinko virkamiehetki.

    Äänestä

Voisin harkita vielä äänestäväni persuja mutta vain jos Huhtasaari olisi puoluejohtaja eikä Niinistö olisi sotaministerinä.

Äänestä
  • Kuinka monta Huhtasaarta tarvitaan sähkölampun vaihtoon?.Tämä pitää ensin selvittää,koska näyttää että persuilta on järjen valo sammunut.

    Äänestä

  • Jätämmä nämä vaalit porvareiden osalta väliin

    palkkojenleikkaajamamuhallitus

    Äänestä

fax lipponen.valhe lautakasa

Äänestä

fax ja lautakasa.mitä vielä keksivät

Äänestä

Huhtasaari voisikin olla persujen puheenjohtajana, Naistenpäivänä 8.3 ja ne loput päivät olisi varattu Halla-aholle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


lasthopes kirjoitti:

Kenestäkään muusta ei ole kannatuksen nostajaksi ja ikävä kyllä Huhtasaaren Evoluutioteoriasta kaikki ei ole samaa mieltä mutta eipä täydellistä ole olemassakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu