ilmajoki palsta täynnä pipipäitä

ilmajoki palsta täynnä pipipäitä,puhutaan hannuista ja kertuista. Mitä vittua nyt taas ?
Eikö oo mitään oikeeta keskusteltavaa ?
7277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Koko Ilmajoki on täynnä pipipäitä.

Äänestä

Jännä homma.

Äänestä

Ei ny kerkiä pitää kalakita peltua.

Äänestä

Keskustalaiset kampanjoi näyttävästi suomi palstalla.

Äänestä
  • Ja persut säestää...

    Äänestä

  • eihävetä kirjoitti:

    Ja persut säestää...

    eikähän Sjoki mee tällä kertaa edelle ehdokasasettelus,Välimäen Votesta (Cannon Ball) senaattori,hienoa KOKOOMUS.Todella ennakkoluulotonta politiikkaa.

    Äänestä

  • Usko? Eiköhän ne kirkon miehet ole kaikenlaisia insestipedofiilejä, ollu aina.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suoli24ilmajoki kirjoitti:

ilmajoki palsta täynnä pipipäitä,puhutaan hannuista ja kertuista. Mitä vittua nyt taas ?
Eikö oo mitään oikeeta keskusteltavaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu