Kokemuksia Kontiolahden eläinlääkäristä?

Lemmikikäs

Onko kellään kokemusta Kontiolahden eläinlääkäristä? Olen uusi kunnassa, ja mietin minne keskittäisimme lekurikäynnit, koiria on 2 ja kissoja 3.

5

1900

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • panisinkin

      hyvän näköinen mirri on.panisin

    • itsekokenut

      Hyvä eläinlääkäri, osaa tehdä myös vaativia leikkauksia!

    • Koiruus5788

      Tutun koiria ei ole saanut diagnosoitua koskaan oikein, vaan joutunut käymään muualla. Kaiken lisäksi tutkinut älyttömästi kaikkea mahdollista ja laskut sen mukaisia.. voi toki olla osaava mutta nämä jutut olen kuullut.

      • NämäOnNähty

        Aivan, aivan.
        Niin minäkin olen elämäni aikana kuullut hevosmiesten tietotoimistosta yhtä jos toistakin ja mennyt onneton vielä niitä uskomaan!
        Nyt vuosia myöhemmin kun asiat on selvinneet, niin ihmettelen miten hyväuskoinen olen ollutkaan. Mutta usko sinä vaan ihan mitä vaan mitä milloinkin mistäkin kuulet ja muista levitellä kuulemiasia mahdollisimman laajalti. Saat siitä oikein helvetin pitkäkestoisen ja mahtavan orgasmin.


      • ollakkovaikoeiköolla

        No mikäs se nyt on kun noin tunteisiin meni?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      85
      6314
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3793
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3150
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      369
      1706
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1398
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1330
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      949
    8. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      946
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      880
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      859
    Aihe