musta enää :( Jos olet sitten koskaan edes tykännytkään :(
Sä et siis tykkää
pakkojatkaamatkaa
14623
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mistä niin päättelit?
Olenko sanonut niin, etten tykkää?
Tykkään. Koko juttu on vain mennyt niin vaikeaksi etten tiedä mitä tehdä.
Se johtuu siitä kun jumittumista tänne palstalle
Tykkään :)
https://youtu.be/ZCMKU9wEShU
Märkää
Kenelle tää viesti on? M-N? Mistä päättely? Nimikirjaimet? Jos viesti N->S ni toi ei ole niin ... vähän joo jatkan matkaa mutten ole vielä lopullisesti mutta sun tarttis tehdä asialle jotain... t.S
Jospa nyt jo tajuaisit- en tykkää susta, en siitä millainen olet, en tyylistäsi elää, en persoonastasi, olet aivan erilainen kuin ne joita arvostan.
Miten voisi tykätä jostain joka loukkaa ja satuttaa, jos häneen yhteyttä pitää. Sinähän et sitä yhteyttä edes halua pitää.
Kaikki alkoi sun työpaikasta/opiskelusta. Mitä olet saanut aikaan 5 vuodessa? Jatkokysymys:mistä se johtuu? Mites pojat. Kykenevätkö he opiskelemaan ja työelämään. Hae apua ja ammattilaiset selvittävät työkykysi. Lopeta muiden syyttely. Siitä ei ole apua kenellekään.
Toisista paskan kirjoittelu on rikos vielä kun asioissa ei ole mitään perää. Katso itseäsi peiliin ja kahta ex vaimoasi ja heidän kanssaan saamia lapsiasi. Sulla on naisia joka kaupungissa jota käyt nussimassa. Sä ja sun shabbat shalom olet itse saatanasta suoraansanottuna. Tittelisi ansiosta kukaan ei tiedä millanen juoppo ja spurku sairas sä oikeesti olet. Vai autatt muita. Ei uskois. Häpeä perheiden rikkoja mies.
https://youtu.be/kUYoefkaw30
Juon
Teatraalisuutta!! Aina vaan!
Välitän ja tykkään😍