Seniorien seksitaudit

http://www.helsinginuutiset.fi/artikkeli/113631-potenssilaakkeet-ja-matkailu-lisaavat-seniorien-seksitauteja Alkuviikosta kuulin radiosta että itäsuomalaisilla vanhoilla miehillä on enenevässä määrin sp-tauteja koska matkailevat idässä.
9105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Hyi saatanan sikailijat! Tuon ikäisten luulisi jo ottavan rauhallisesti.

Äänestä
  • Seksi vie ja taksi tuo.

    Äänestä

  • Niin että mummot ja papat vaan kasvattamaan sipuleita ja kiikkutuoliin kun eläke alkaa juosta?

    Äänestä

  • fghgfhgfhgfhfgh kirjoitti:

    Niin että mummot ja papat vaan kasvattamaan sipuleita ja kiikkutuoliin kun eläke alkaa juosta?

    Niin onhan se parempi kantaa seksitautia ja lisätä yhteiskunnan kuormitusta taas hoidoilla.
    Se on järjen puutetta, ellei keksi muuta tekemistä.Sipulit ja kiikkutuolit..voi jyssäys.:P

    Äänestä

Kesäkumikampanja myös senioreille.

Äänestä

Parhaat seksi(naima) kokemukseni paneskeluna tyyppinä oli yli 50 kymppisenä, siinä auttoi kokemus ja pitkä naiminen jopa pari tuntia, en ihmettele jos nuoret naiset hakutuvat reilusti vanhempien seuraan, vieläkin 60 kymppisenä pelittää niin kuin nuorena.

Äänestä
  • Nohnoh vaari... Eiköhän se mene niin että teillä on jäljellä enää ne puheet ja teot sitten jäävätkin vähän vähemmälle.

    Äänestä

  • 50v papoilla on jo miesten vaihdevuodet käynnissä. Hikoiluttaa öisin ja kuorsaus raikaa.

    Äänestä

Seksinhimoiset paapat unohtavat kuminkäytön.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mfgjhs kirjoitti:

http://www.helsinginuutiset.fi/artikkeli/113631-potenssilaakkeet-ja-matkailu-lisaavat-seniorien-seksitauteja Alkuviikosta kuulin radiosta että itäsuomalaisilla vanhoilla miehillä on enenevässä määrin sp-tauteja koska matkailevat idässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu