sheriiffiiii

en tiedä miten usein sheriffi käy täällä kurkkaamssa tekstejä mutta saisi käydä useamminkinkin, niin paljon täältä löytyy sääntöjen vastaista hölynpölyä..no mun tarvii sit ilmoittaa ylläpitoon.. esim. Kokin teksteissä en ole vielä nähnyt yhtään asiallista..
5121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Päivittäin.

Täyttä roskaa on ollut viime aikoina aivan liikaa.

Sen jälkeen kun kaksi somaliterroristiepäiltyä saatiin kiini, on joiden mielestä ilmeisesti muukin laittomuus muuttunut luvalliseksi...

Äänestä
  • eihän Suomessa olisi yhtään somppua, ellei laiton olisi luvallista..

    Äänestä

  • Osaakohan kukaan kuvitella millaiseksi se laittomuus muodostuu sen jälkeen kun ensimmäinen somalirakenteinen pommi räjähtää suomalaisessa päiväkodissa?

    Äänestä

  • Iskit ytimeen kirjoitti:

    eihän Suomessa olisi yhtään somppua, ellei laiton olisi luvallista..

    Mikä on siis laitonta somalien täällä olossa??????

    Äänestä

  • OmShantiShivaShakti kirjoitti:

    Osaakohan kukaan kuvitella millaiseksi se laittomuus muodostuu sen jälkeen kun ensimmäinen somalirakenteinen pommi räjähtää suomalaisessa päiväkodissa?

    En ainakaan minä.

    Mutta olen todella utelias kuulemaan?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


varre kirjoitti:

en tiedä miten usein sheriffi käy täällä kurkkaamssa tekstejä mutta saisi käydä useamminkinkin, niin paljon täältä löytyy sääntöjen vastaista hölynpölyä..no mun tarvii sit ilmoittaa ylläpitoon.. esim. Kokin teksteissä en ole vielä nähnyt yhtään asiallista..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu