Punaiset läikät terskassa.

kummasteli_ja

Kenelläkään ollut vastaavaa vaivaa, että terskassa on punaisia laikkuja? Tulevat ja menevät miten sattuu. Yleensä kondomin käytön jälkeen punaisimmillaan, mutta haalenevat hyvin nopeasti pois. Mahdollinen kumiallergia? Joka kerta ei kylläkään kondomin käytön jälkeen ilmesty. Sukupuolitaudista ei pitäisi olla kuitenkaan kyse. Hiiva ja liiallinen pesu käynyt kanssa mielessä.

8

859

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Voi olla Hiiva tai punajäkälä.
      Kokeile Canesten 10 mg /g tai jalka sieni voidetta, ota myös pilleri hiiva tulehdukseen. Voit kokeilla myös hydrokortisonivoidetta 2,5%.
      Tai luonnon juttuja.
      1. Kuten otat valkosipuli kuurin, viikon ajan yksi kynsi aamuin illoin, murskaat sen ja laita vesilasiin, annat seistä yön yli ja juot aamulla. Ja hakkaa valkosipuli murskasti ja sivelle alueelle.
      2. Kookosrasva lasitölkissä. Ota teelusikallinen aamuin ja illoin ja sivelle sitä ongelma alueelle.
      3. Osta piimää ja juo sitä ja levitä sitä useasti ongelma alueelle.

      Jos näillä konstilla ei lähde niin lääkäriin.

      • Puniss

        Eikös punajäkälästä voi saada ikuisen kosmeettisen vaivan? Oireita voi lievittää mutta ei täysin parantaa koskaan?


    • loppupelipoikki

      hiv alkaa juuri tuollaisilla oireilla

      • Tseims

        Ei todellakaan HIV ala tuolla tavalla. Kuinka urpoja tyyppejä täällä pyörii? Taidat olla niitä "elämäm kovan koulun" käyneitä neroja :D

        Väitän, että on punajäkälää.


    • SeuraaTilannetta

      Kannattaa ensin vähän tarkkailla onko asialla mitään tiettyä yhteyttä.

      Esimerkiksi jos punoitus ilmenee ainoastaan kun kalu on helvetin kovana syynä on vain yksinkertaisesti vahva erektio.

      Joillakin vain kalu alkaa punoittamaan kun erektio on vain sopivan vahva :D

    • Pertsakannus

      Kyl se kuiteski voi olla HIV:iä ,myös.On niitä tavattu tuollaisilla oireilla alkavan.Se on kovin muuntuva tauti kuitenkin.

    • Tseims

      Voi älyllinen rappio. HIV:in ensioireet eivät todellakaan iske kyrvänpäähän. Vaikka se kyrvän(kin) kautta voi tarttua, niin ei se ole silti ensioireiden osoite. Huohh! Ensioireita ovat ihan tyypilliset flunssan oireet.

      • Pertsakannus

        Älähän sie,kyll se HIV on muuta kuin flunsaa,jos et ole lääkärimies niin suotta täällä viisastelet.Ihmiset testiin siitä


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      117
      4898
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      116
      3979
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      222
      3913
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      120
      2275
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1396
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      137
      1374
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      174
      1374
    9. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      585
      1269
    10. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1155
    Aihe