Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

seisooko miehillä

seisooko miehillä silloin kun toinen panee hanuriin
131475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kun rupee orkku lähestyy niin pamahtaa seisomaan ja sitten lentää lastit !

Äänestä

Mun panokaverilla seisoo aina, kun panen sitä. Se sanoo, että osaan hieroa sen eturauhasta kalullani. Aika usein kaveri laukeaakin panon aikana. Tosi kiimainen kokemus etenkin satulassa

3Äänestä

kyllä seisoo ihsn kovana!

Äänestä

Itellä kovana ja lentää mällit yhtääkkiä ku toinen panee.

Äänestä
  • Sinä foorumille pesiytynyt viirus, seksikeskustelujen syfilis joka sanaisen arkkusi tyhjennät kuin oman väljän suolesi keskusteluun kuin keskusteluun, joka olet näköjään addiktoitunut saunomisväline-fetisseihin ja tyrkytät peräkanjonissasi liotettua löylykauhaasi jokaiselle, ei kovinkaan yllättävästi juuri aineenvaihdunnan loppupäähän penetroitavaksi.
    Ehdontankin ihan virkistäväksi vaihteluksi, josko ottaisit itse ja tunkisit omin pikku kätösin sinne omaan kutisevan verestävään cacca-auckkoosi sen ruskeanlimaisen kauhasi ja lisäksi löylymittarin, vesiämpärin ja kaupan päälle vielä muutaman kilon kiuaskiviä sekä heti-valmiin helo-kiukaan.
    Voit myös yrittää miettiä vähäisen kapasiteettisi rajoissa onko tarpeen kommentoida asiattomasti solvaten ihan kaikkea.

    Äänestä

  • Ylläpito vois alkaa estämään IP.osotteen pääsis nuista löyly kauha apinoista eroon!!

    2Äänestä

On se perkeleen vitun saatanan sairas kusipää kilin vittu tuo saatanan löylykauha perse.Kyllä on kauhallinen kusta siittiön sekaan kaadettu kun nuin vittu saatanan kilin vittu kusiaivoa on tehty.

Äänestä
  • Saatana perkele vittu senkin kaappihomo runkkarit kyllä vituttaa kun kukaan ei bylsi perseeseen ei edes löylykauha jaksa vaivautua teidän kupan raiskaamia pierulaareja hoonaamaan

    Äänestä

vitun muta turpa tapa ihtes kipolla!

Äänestä
  • Todella upeasti irroiteltu sanansäilällä, aivan huikean mahtavaa verbaali-akrobatiaa.

    Kannattaa jatkaa kirjoittamista tuolla valitsemallasi tiellä, tyylisi on sen verran erikoista ja omaperäistä että kannattaa harkita niiden varmaankin jo pöytälaatikossasi (onko sinulla pöytää?) olevien novellien lähettämistä kustantajille.

    Vielä ehtii oikein hienosti tämän vuoden Finlandia-palkinnosta kilpailemaan.

    Äänestä

Kyllä mulla ainakin. Nolottaa tosin.

Äänestä
  • ihana se vain on älä nolostele :)

    2Äänestä

  • ihanaseisokki kirjoitti:

    ihana se vain on älä nolostele :)

    Nolostuminen ja punastuminen on vähän sama juttu. Ei mitään aihetta mutta kumminkin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


peppuneitsyt kirjoitti:

seisooko miehillä silloin kun toinen panee hanuriin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu