Lohjan kaupungin Vanhusten Palvelukeskus

Mitä mieltä olette Lohjan Vanhusten Palvelukeskuksen päivätoiminnasta?
2568
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miestuttavani on käynyt jonkin aikaa päivätoiminnan kerhoissa. Vaikutti jossakin vaiheessa hyvinkin innostuneelta ja tyytyväiseltä ko toimintaan. Nykyisin ei niinkään. On uhannut lopettaa käymiset kokonaan. Tarkkaa syytä ei ole suostunut kertomaan. Tulee taatusti kaikkien ihmisten kanssa toimeen. On itse äärettömän empaattinen ja tiedon haluinen. Yritän saada hänen ajatuksistaan tarkempaa selvyyttä. Olen kuitenkin huolissani!

Äänestä

En ollut turhaan huolissni miestuttavastani. Hän teki oman ratkaisunsa. Toivotan kaikille oikein koleata ja kylmää kesää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elää kirjoitti:

Mitä mieltä olette Lohjan Vanhusten Palvelukeskuksen päivätoiminnasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu