Sellanen nainen ilmesty elämään. Se on naimisissa ja sen äijän täytyy olla tyhmä tai sitä ei ole olemassa. Tää ihanainen on mun luona päiviä ja joskus yötä. Tunteet herää, kannattaisiko koittaa puhua tunteista vai unohtaa ja nauttii seksistä. Miks nainen pitää kiinni tollasesta suhteesta, jossa äijää ei kiinnosta rouvan vapaa ajat. Naiset, selvittäkää mulle
Naimissa oleva nainen, joka elää niinkuin sinkku
Pemar
8185
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
jos kerrot mitä tunnet et taida sitä naista enää nähdä. Siihen on syynsä miksei eroa.
Ja äijä ei välitä vaikka vaimo on pois kotoa. Ero tulossa kuitenkin? Raapii taas kun ihanainen on kotonaan. En kyl koskaan ole sanonut sitä.
Ap ei ole mies. Feikki. Yrittää esittää lukihäiriöistä miestä. Miksi?
Parisuhteita on monenlaisia, kysy niin tarvitse arvella? Jollain on avoinkin, tosin olisi fiksua kertoa panollekin että on parisuhteessa josta ei aikomustakaan lähteä.
Seksipohjalt lähdettiin liikkeelle ja määrä vaan ihmettelen mihin tää on menossa. Tilitän kunnon voi jutella tästä muuten.
Nyt vaan kestät sen ettette ole oikea pari. Tiesit jo alunalkaen että sekaannut varattuun. Ehkäpä kannattaisi puhua minne teidän juttu on menossa?
Vähä mietityttää miten aloittaa, kun tällä seksisuhdestatuksella on eletty. Kepeesti et Mites kauan jatketaan tällai
Haluatko sä hänet vai oletko vain mustasukkainen aviomiehestä? Mieti se ensin ja etene sen mukaan. Voithan vain kysyä juuri noin kuten tuohon laitoit, avata keskustelun.