Vhreät ajavat suurmoskeijaa Helsinkiin

ja seurauksena on salaisia sharia-tuomioita, moniavioisuutta ja lisää naisien sortoa.
Onko monikulttuurikiima vienyt vihreiltä viimeisenkin järjen hivenen?
Viite:
http://areena.yle.fi/1-3869235
593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vihreät ovat suomalaisuutta ja suomalaisia arvoja rapauttava ja halveksiva luopiopuolue.

Äänestä

Suurmoskeijan kannattajilta otettava Suomen kansalaisuus pois ja karkotettava maasta rajuin ottein.

Äänestä
  • Esim. Halla-aho:)?

    Äänestä

Ville Rydman Kokoomus ei aja suurmoskeijaa terroristikouluineen Helsinkiin, mutta kun muu puolue on Stubidoja täynnä niin ei sekään paljon auta.

Äänestä

Äänestämällä Vihreitä, Vasureita, Demareita tuet jihadismia suomessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hörhörhör kirjoitti:

ja seurauksena on salaisia sharia-tuomioita, moniavioisuutta ja lisää naisien sortoa.
Onko monikulttuurikiima vienyt vihreiltä viimeisenkin järjen hivenen?
Viite:
http://areena.yle.fi/1-3869235

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu