Useimmat suomalaiset teinit pörrääväät näiden tummien ja tulisten lähi-idän miesten ympärillä. Ja miksipä ei? Mielelläni itsekin katselisin vastaavaa naispuolista mutta kun ei heitä ole. Miehiä vaan. Missä piilossa he ovat vai onko heidät todella jätetty sinne sodan keskelle? Naiset? Jotain afrikan maista tulleita naisia näkee, mutta ei näitä lähi-idästä tulleita. Ihan vaan pari siellä täällä nähny, miehiä puolestaan joka paikassa joka puolella.
Missä niiden naiset ovat
onkoblondiparempi
10190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Rautatientorillakin, siellä laittomien luvatulla alueella, leirissä suomalaiset suvakkinaiset tanssivat letkajenkkaa näiden miesten kanssa ja huivipäänaiset katsovat syrjässä hiljaa. Miltähän tuntuu katsella, kun itse EI SAA tanssia, mutta suomalaiset naiset tassahtelevat ja taputtavat käsiään yhteen siellä kuin nirvanassa tai ektaasissa konsanaan.
Ajatellaanpa tilanne, jossa Rautatientorilla värjöttelisi thai-naisia ja suomalaiset miehet tanssisivat siellä heidän kanssaan. Pitäisimme tilannetta absurdina sekä naurettavana ja siihen osallistuvia täysin pakkohoitoon valmiina joukkiona.
Tietyt naisjoukot ja vähän pienempi miesjoukko: Olette tehneet selväksi, että ette voi olla täysiin kansalaisoikeuksiin oikeutettuja vaan tarvitsette ihan oikeasti holhousta, oman itsenne ja sivistyneen ja humaanin yhteiskunnan tulevaisuuden vuoksi.
Tajuavatkohan nämä koskaan, edes tulevaisuudessa, hävetä?
Täysin tosi ajatusleikki :D Ihmiset eivät edes tajua selvää hyväksikäyttöä, nämä teidän puolustamat kusettaja matut nauravat teille selkänne takana ja haukkuvat huoriksi.
Petturi on kuitenkin aina petturi jopa niidenkin mielestä joiden kanssa petti. Juudaksen hylkäsivät nekin, jotka hänelle petoksesta maksoivat.
Tyhmyys on aina tosin pelkkää tyhmyyttä.
Kallion huume kakarat pakkohoitoon nuoleskelevat matujen pyllyjä kun saavat näiltä huumeita
Ajatelkaa järjellä asiaa suomalaisten naisten kannalta. Toki he seurustelevat mieluummin maahanmuuttajien kanssa kuin natsiloisten kanssa. Sen sanoo jo järki.
Munankipeitä tyhmiä ämmiä nämä vaan ovat. Ei mulla muuta.
Kannattaa ensin tutustua. Sen jälkeen voi mieli muuttua.
Kaikilla terveillä ihmisillä on seksuaalisia haluja. Et kai halua kieltää seksiä?
Jotenkin näinkö ne huutaa?
https://www.youtube.com/watch?v=isRnEx4HIzQ
Miten sen nyt ottaa nämä ihmiset...
Miksei heidän naiset tanssi ringissä mukana?. Suomessa on tapana että kumpikin sukupuoli tanssii, miksi mukana vain suomalaisia naisia?.
Vaikkei naisia tullut paljon mukana niin siltikin tuli ja heidänkin pitäisi iloita olosta Suomessa.