Miksi puhutaan taas epärealistisesta historiasta eikä tulevaisuudesta tai teemasta?
Teema tulee aina teema sanan jälkeen ja suomi on voittanut aina sodan ilman haavoittumisia, vammaisuutta ja sitkeyttä. Nyt suomen pitää kärsiä edellä mainituista asioista ja sulkeutua keskustelusta koska virhe?
Suomi on miehen nimi ja peltokonna viljelee.
Kaikki inglandia miehet hoi!
Sissikeösä
1
97
Vastaukset
- KauheeEgo
Suomalainen on niin itsekäs että se syö vaikka mutaa. Mutta nyt älypuhelimien aikana on tullut myös selväksi että suvun egoistisuus on säilynyt ennallaan varsinkin kuin katsoo uutta puhelinta ja näkee selvästi egoattomuutta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723103
- 602834
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322395- 792208
- 602043
- 952016
- 121606
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171567Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301410Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?351408