Vaalit tuloo ehdokkaat on vaalikoneessa mustalla naamalla mukana. Kiusanhenkiä ja muita vittumaisia on nyt mahdollisuus saada muutamalla äänellä.
Valtuusto ehdokkaat.
pööpili
7426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
On maailma muuttunut. Silloin kun minä olin nuori. Uskovaiset vittuili ku en oo naimisis. En kelvannut kuin maksaan pankin korkoo?? Vittuili silloin tavallinen pankkitoimi henkilö?? Ny on sitten hänelläkin murhetta?? Ha Haa.
No uskovaiset luulee hallitsevansa tätä pikkukylä peliä?? Mutta meille älä tuu??
Et sinä meitä saa sotaan?? Minä soittelen seiskalle näistä uskovaisten isistä??
Antoiko pillua?? Miksi minä joudun maksaan??? Vastaa Jeesus fani?????
On minulla hienot päivät. Annoin pillua silloin joskus ja oli ihanaa?? Sitten mun äite hokas??? Paa kuulemaksaan tääsika joka nussi tiineeksi kullan murun??
Kullanmuru on ihana???
Kannattaa miettiä tarkkaan ketä äänestää. Moni puolue on ajanut asiat niin pitkälle että jokaisen tulee miettiä onko enää ehdokkaalla väliä, kunhan ehdokas ajaa voimakkaasti politiikkaa joka on viimeinen keino pelastaa yhteiskuntamme https://www.youtube.com/watch?v=Tl5kIoM3CmI
persuille ei ääniä, mamuja tuovat lisää
Tutkin vaalikoneessa olevien kihniöläisten kuntavaaliehdokkaiden mielipiteet kahdessa pakolaiskysymyksessä. Heistä vain neljä ilmaisi selkeän mielipiteen siitä etteivät halua kihniölle pakolaisia! Nämä ehdokkaat ovat seuraavat:
Petteri Wiinamäki ps, Hannu Koivistoinen ps, Nina Niemenmaa ps ja Sami Leinonen keskusta. Eli näille ehdokkaille äänet jos ette halua tänne pakolaisia!
Mina aanesta vaseimmisti meille raha ja pulua