Välttäkää Bootz.com -verkkokauppaa. Tilausta tehdessä verkkopankin kautta heidän sivustonsa menee Internal server error -tilaan, jolloin rahat lähtevät tililtä, mutta tilaus ei rekisteröidy eikä Bootz toimita tilausta.
Asiakaspalvelu ei vastaa ollenkaan sähköposteihin tai puhelimeen, joten asiaa on mahdotonta selvittää. Kyseessä on petosfirma. Välttäkää Bootz.com:tä.
Bootz.com on huijausfirma
eividdu
8
428
Vastaukset
- Vaatekauppa
Eli siis Bootz.com vaiko Boozt.com?
- Ketäsäkusetat
Juupa juu... Joulupukkikin lentää.
- terveisiäerheestä
Nellyllä on kivoja kenkiä ja Alphageekillä hienoja juttuja myös. Tosin yksi saatananSonera voi pilata kaiken talouden suunnittelun..
- tajuankyllä12345
Omiiiiiistajaaaaaaaaa hoi
- Ahnautinnyt
Bootz.com - huijarifirma. Huippu slougan!
- jluuksio
höpöhöpö
- apuvaaaaaapuvaa
Valtava huijausfirma on juu. iiiiik
- vittuuntusasiakss2017
Mitään eivät lähetä, kunhan kusettavat. En tiedä mikä virma se tommone on olevinaan, mutta elkää perkele menkö tilaamaan yhtään mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 406983
- 323948
- 453330
- 402939
- 172716
- 372238
- 162196
- 412143
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons482077- 402048