Lontoon isku

Eipä kerro valtamedia että iskun tekijä oli jälleen muslimi. Iltsun mukaan oli "käännynnäinen uskonnollinen" :-/

Ja sitten vielä ihmetellään miksi esim mv lehteä luetaan.
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

MV-lehdessä oli kuva tuosta muslimisiasta. Jos se oli käännynnäinen niin se kai on äärisuvakki. Kaikki muslimit ja suvakit pitäisi poistaa maapallolta jotta me normaalit ihmiset voitaisiin elää hyvää ja rakentavaa elämää. Ja niin tulee tapahtumaan, muslimit ja niiden suvakkihorot eliminoidaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sensuuriajgjj kirjoitti:

Eipä kerro valtamedia että iskun tekijä oli jälleen muslimi. Iltsun mukaan oli "käännynnäinen uskonnollinen" :-/

Ja sitten vielä ihmetellään miksi esim mv lehteä luetaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu