Naurettavaa" emme anna pelolle valtaa"video

On aivan naurettavaa hokea " emme anna pellolle valtaa. Totuus on että kirkutaan ja kipitetään kuin ämmät kuin ISIS hemmo tulee moikkaamaan.

PS: Naurettavaa että tämäkin viesti on sensuurin kohteena.
5136
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos ei mitään erikoista ole meneillään euroopassa ja suomessakin, niin miksi pitää olla erilaisia tietoiskuja, raportteja, a-studioita ym puhetta maahanmuutosta?
Onko siis asiassa sittenkin jotain salattavaa/erikoista/pelättävää, kun siitä pitää toitottaa joka puolella.
Taitaapa olla.
Jos mitään ei olisi puhuttu, kukaan ei edes tietäisi mitään erikoista olevankaan meneillä.

1Äänestä

Ensin sönkötetään että emme anna pelolle valtaa ja kuitenkin eduskuntatalolla erityisvartiointi ja sössöt kirkuvat videolla karkuun unohtaen että pelolle ei saanut antaa valtaa.

Äänestä

Kokoomus Risikko lisäsi eduskunnan poliisovartiointia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pelokkuusvoittaa kirjoitti:

On aivan naurettavaa hokea " emme anna pellolle valtaa. Totuus on että kirkutaan ja kipitetään kuin ämmät kuin ISIS hemmo tulee moikkaamaan.

PS: Naurettavaa että tämäkin viesti on sensuurin kohteena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu