Jumalan apocalyptiset ATAKIT

EnEnääViitsiToistaa

Jumalan ja muidenkin Valtiaiden (meillä on ikävä kyllä (ollut) monta Jumalaa) ATAKIT alkoivat v. 2006, hirveiden hirviömäisten ihmiskuvien esittämisellä. V. 2007 se jatkui ihmisen kidutukseen asti kestäen yli puoli vuotta jatkuvasti. Esim. juuri minua He kiduttivat ja estivät syömästä paljon yhtään mitään. tuntikausia kesti syömisyritykseni, kiduttaen. Seuraava vuosi oli vähän parempi, Herrat yrittivät vaan saada minut kuolemaan, meinasin vihapäissäni kävellä spåran eteen (Heidän aiheuttamaan sekin).

V. 2009 alkoivat Antikristus-lärväilyt, minun naamastani vääntäen ja vääristäen. Olin hengenvaarassa jo tuona vuonna. Kyseiset lärväilyt alkoivat siis 2009 ja kestivät ainakin v. 2011 loppuun asti, sinä vuonna pahimmillaan ja akuuteimmillaan. Niinä mustina synkkinä ja Antikristuksen valon aikoina alkoivat myös perhesurmat maassamme. Se ei saanut Herroja lopettamaan. Samana vuonna, v. 2011 alkoivat Herrat langetella ja KOVALLA kaatamaan myös lasten hyväksikäyttöasioita yllemme, TÄYSILLÄ päällemme, kaataen meidät silloin JO nurin. Tuon alle jäimme kaikki, ja taas jotkut vaan meistä joutuivat osansa saamaan kaikesta. Esim. jOku Jumala oli ilmoittanut n. v. 2005-2006, että Hän, Jumala uhraa minut. Sain telepaattisen ilmoituksen Jumalan "Sanasta", tuosta asiasta.

V. 2012, kun koko puolet maailmasta oli pelännyt Maailmanloppua, apocalyptisiä Aikoja, Herraa Jumalaa, alkoivat eröään Jeesuksen tekemät stäbäilyt, eli veitsi- ja teräaseilla iskut, ja kaikki osui taas minuun, joka kerta, mutta myös hyvin paljon muihin, stäbäilyt alkoivat äitien päivänä, v. 2012 ja jatkuivat koko kesän loppuun asti. Monet taas jälleen kuolivat, juuri tuollakin lailla, Herrojen vastuuttoman pelaamisen, pelleilyn takia. V. 2013 oli myös yhtä syyttömien ajojahtaamista, mukamas KARMAn laeilla (EI karma kosta usealla kertoimella, yli kaiken eikä kärjistetysti). V. 2014 ei ollut paljon parempi, vain kesällä saimme olla rauhassa ja turvassa Jumalislta ja kaikelta. Syyskuussa 2014 kuitenkin alkoi Herrojen uhraamiset, ATAKIT, iskut ja vainoaminen toista syytöntä kohtaan. Syyttömän ystäväni kimppuun kävivät häikäilemättömimmin, ahneimmin, vaarallisimmin ja armottomimmin. Hänellä on 100 %:nen selkävamma-invaliditeetti, joten hän ei pystynyt vääntämään takaisin SILLÄ fyysisellä voimalla, kuin mitä noi asiat, ATAKIT olisivat edellyttäneet. Hän kaatui kaiken, myös vaaran alle yli 2 vuoden ajan, JOKA päivä, KOKO päivän, YÖTÄ päivää, myös öisin siis, syyttömänä, kun koska VAAN herrat halusivat ja vlitsivat. SEN helpoimman uHRIN, jolla on selkävamma-incvaliditeetti, joka ei pysty itseään puolustamaan, auttamaan.

Huomautan, että minäkin, terveselkäisenä ja muutenkin terveenä, kaaduin silti JO heti alkuunsa v. 2011, 2009 ja 2007 ja myös erityisesti sen kaiken jälkeen, 2012-2017. Ja pahinta tässä kaikessa, ja se PerusVAROITUS on, että Jumalat ovat kaataneet, aiheuttaneet niitä lasten hyväksikäyttöjä erityisesti vuodesta 2011, alusta asti, lähestulkoon jOKA PÄIVÄ, jotta saavat asian, ongelman ja VAARAN kaatumaan kelle VAAN. Heikoimmat jäävät kaiken sen alle, UHRIKSI, vaikka kuinka haluaisivat vain oikeamielistä asiaa, toimintaa, ja VAIKKA kaikkensa tekisivät. Jumalilla on monta ANSAA samassa keitoksessa, JOTA kuin AVRAUUSmyrsky hämmentävät, LUJAA, kovaa sekoittavat. UHRIEN esittelyä, mukamas olevinaan syyllisinä, asioihin, JOIDEN ihmiset eivät halunneet EDES olevan olemassa. EIKÄ myöskään vuosikausien vastuuttomia Jumaliakaan haluttu olevan olemassakaan. Tästä on kyse Noissa kirjoittamissani viesteissä, ja Jumalat ovat AINA käyttäneet sellaista Voimaa ja Hirmumyrskyä, että se oli sama vaikutus kuin JOS olisi AVARUUSmyrsky Universaalilla Voimalla ollut kimpussa isommallakin alueella, ihmisten kimpussa.

0

72

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

        Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
        Maailman menoa
        292
        7116
      2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

        jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
        Maailman menoa
        59
        5021
      3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

        Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
        Maailman menoa
        100
        4501
      4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

        SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
        Perussuomalaiset
        12
        4321
      5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

        Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
        Maailman menoa
        44
        3827
      6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

        ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
        Maailman menoa
        120
        3692
      7. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

        ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
        Maailman menoa
        68
        3646
      8. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

        Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
        Maailman menoa
        27
        3559
      9. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

        Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
        Maailman menoa
        71
        3343
      10. Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %

        Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739
        Maailman menoa
        59
        2490
      Aihe