Kokoomus on saatava pois puoluekartalta ! Se oikein hyyssää muslimejen haittamaahanmuuttoa. Ainoastaan persuja äänestämällä varmistetaan että edes joku ajaa kansankin asiaa.
Kunnallisvaalit lähestyy
2
150
Vastaukset
- pelastasuomi
Kannattaa miettiä tarkkaan ketä äänestää. Moni puolue on ajanut asiat niin pitkälle että jokaisen tulee miettiä onko enää ehdokkaalla väliä, kunhan ehdokas ajaa voimakkaasti politiikkaa joka on viimeinen keino pelastaa yhteiskuntamme https://www.youtube.com/watch?v=Tl5kIoM3CmI
- seineeri-puolueet
Kokoomus on eduskunnan toinen ketku SDP:n kanssa,
Edellisten hallitusten aikana vei Suomen talouden kestävyysvajeeseen, Kunnan taloudet ei pysty suoriutumaan velvoitteista.
Kataisen koko sateenkaari hallitus yksissä tuumin Urpiaisen, vihreänliikkeen Ville Niinistön ja Paavo Arhimmäen kanssa auttoivat Kreikkaa mutta Suomalaiset unohtui.
Huono muitisille tiedoksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403007- 702487
- 1742324
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?332018- 181426
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411366Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221363- 131249
- 101244
- 221221