Vaimo haluaa naida

3_kimppaa

Ongelma on, että vaimolla estot katoaa vain kovissa promilleissa ja sitten kyllä antaa muidenkin panna. Itsellä tekisi mieli suunnitella jo etukäteen ja näin välttää ylikännisekoilut.

18

7098

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PäätteleSiitä

      Naiset haluavat seksiä ollessaan rentoutuneita. Miehet haluavat seksiä voidakseen rentoutua.

    • olemme_erilaisia

      Vaimosi on ymmärtänyt ettei hyvää tavaraa kannata pihdata. Se on hyvä pistää yleiseen jakoon. Omista kavereista en ole kenenkään kuullut pistäneen pahakseen jos vaimo käy vieraissa, kun taas naispuoliset on vetänyt hirveät pultit jos mies on käynyt.

    • Täälä olis, voisin naida sun vai os pillun puhki 😉

      • Pillu.Kuumana

        Olisi kiva koittaa onko pelkkää puhetta koko mies vai saako mahtavaa seksi.
        Ölem 27N ja pelkässä panossa ikä on pelkkä numero pääasia on kova muna ja mies joka osaa käyttää sitä. Nain paljon kimpassa.


      • Pillu.Kuumana kirjoitti:

        Olisi kiva koittaa onko pelkkää puhetta koko mies vai saako mahtavaa seksi.
        Ölem 27N ja pelkässä panossa ikä on pelkkä numero pääasia on kova muna ja mies joka osaa käyttää sitä. Nain paljon kimpassa.

        osaan käyttää ja osaan naida,en jätä kylmäksi.


    • Tuttu juttu, vaimo vetää överit laivalla. Äkisti mä olenkin siskon ex-mies. Sitten meno on sellaista ettei mukana tahdo pysyä. Mitä harvemmin irroitellaan sitä rajumpia irtiotot on.

      • Anonyymi

        Siis sen vaimo jos luit oikein


    • Juakoppi

      Mitäpä sitä ihminen taitaa jos pikku sidukassa haluu muhinoida vieraan kanssa, aivan varmasti tuo sinun vaimo haluu sitä ja ei ole ainut varattu nainen joka haluaisi edes kerran kokeilla, jutelkaa aiheesta ja sovitte hommat niin että kaikki pn tyytyväisiä.

      • PilluaRiittääKavereille

        Pillu on erinomainen ja kelpaa monelle.


      • Anonyymi
        PilluaRiittääKavereille kirjoitti:

        Pillu on erinomainen ja kelpaa monelle.

        Pillu kelpaa niin duunareille kuin keisarille ja kuninkaillekkin.


    • Justus4852

      Taas näkyy tuo huora sana jonka merkitystä ei näytä monikaan käsittävän,,,ihmettelen !!!!

      • AjatMuuttuvat

        Tarkoitatko sanan aiempaa merkitystä vaiko nykymerkitystä?


    • Anonyymi

      Olin kolmikymppiseen asti poika miehenä, monen tyttöystävä enempi tai vähemmmän humalassa antoi kokeilla pillua kun kukaan ei näe kerran yksituttu varttuneempi rouva jäi taksista vähän ennen minua pois kun olin menossa sisään soitti odota, mentiin yhdessä sisään. Heti kun oli saanut päällyvaatteet pois laskeutu kontalleen ja veti kaluni esiin, sanoi ukolla on sellainen lätky, Imi kalua himokkaana punaiset huulet liukui pitkin pintaa kuiskas olen sinun huora saat panna, nainen nousi vein sänkyyn ja nostin vain haameen ylös ja panin sisään huokaili vaan että oii kun olet kiimanen panet minua kysymättä ja nosti jalkojaan saatiin kumpikin melko nopeasti.
      Katsoi kelloa ja nauroi vielä keritään ja riisui kaikki vaatteet ja meni suihkuun kun tuli sieltä kaadoin sänkyyn ja nuolin oli kiihottavaa nuolla puolitutun vaimoa joka antaa pilluaan iloisena en antanyt kyrpää vaan nuolin orgasmiin. Nainen makasi raukeana vähän peittoa päällä, menin taakse ja panin sisään nyt rakasteltiin sievästi ja hiljaa puristelin rintoja voimakkaammin kun olin saamassa lastia sisään tunsin kuinka vartalo värisi ja kun laukesin painoi pyllyään että sai syvälle. Nousi sitten pesulle ja lähti kotia olen nähnyt ostarissa kahden lapsen kanssa moikataan aina mutta ei olla uskallettu uusia toista kertaa.

    • Anonyymi

      Mies 37v Helsingitä , kokenut, lähes estoton..
      Hyvät tavat, ja hyvin varusteltu.
      Olkaa yhteydessä.
      Kik: JonesHki

    • Anonyymi

      Varatut pikkuisen viihteellä olevat rouvat on helpompia iskettäviä kuin vapaat.

      • Anonyymi

        Näin se on. Kun oma vaimo ottaa vähän reilummin alkoholia ja on muuten hauskaa, hauskuuttaja pääsee aika helposti pöksyihin. Humalassa aika moni tykkää antaa vieraalle.


    Ketjusta on poistettu 51 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1064
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      804
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      262
      586
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      15
      563
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      92
      499
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      492
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      427
    10. Haluatko vain sitä

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      30
      416
    Aihe