Martinasta juttu triathlon-lehdessä Amerikassa

16781
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Miks Martinan kuvat on pornoo täynnä? Instassa levittelee jalkojaan ja on niin pornahtavissa asennoissa suurimmaksi osaksi.
No Lontoossa oikein strippari kerhossa käynyt Stefanin kanssa.

Äänestä
  • Saiko mara töitä tuolta?

    Äänestä

  • rivo-martti kirjoitti:

    Saiko mara töitä tuolta?

    Sai kuvistaan hyvät korvaukset.

    Äänestä

  • upeavartalo kirjoitti:

    Sai kuvistaan hyvät korvaukset.

    Ilman muuta sai. Kv-supermalli.

    Äänestä

  • pornolutka kirjoitti:

    Ilman muuta sai. Kv-supermalli.

    Joo ei sitä joka muijan kuvista maksettaisikaan.

    Äänestä

  • upeavartalo kirjoitti:

    Sai kuvistaan hyvät korvaukset.

    Jos olisi tienannut rahaa kuvistaan, niin tuskin olisi ollut ulosotossa nuoruudesta saakka. Ne on ihan eri tason julkaisut ja huomattavasti tasokkaammat naiset, jotka tienaavat alastomuudella. Miesmäinen ja roikkosilarinen Martina ei kelvannut Playboyhin, vaan joutui poseraamaan roskajulkaisuissa.

    Äänestä

  • kv-dragqueen kirjoitti:

    Jos olisi tienannut rahaa kuvistaan, niin tuskin olisi ollut ulosotossa nuoruudesta saakka. Ne on ihan eri tason julkaisut ja huomattavasti tasokkaammat naiset, jotka tienaavat alastomuudella. Miesmäinen ja roikkosilarinen Martina ei kelvannut Playboyhin, vaan joutui poseraamaan roskajulkaisuissa.

    ....ja miten ne ulosotot ja kuvauspalkkiot toisiinsa liittyy?

    Äänestä

  • rahaatuleerutkasti kirjoitti:

    ....ja miten ne ulosotot ja kuvauspalkkiot toisiinsa liittyy?

    Jos olisi ollut rahaa elämiseen, niin ei olisi tarvinnut velkaantua.Tulot ovat julkista tietoa, Aitolehti on paria viime vuotta lukuunottamatta ollut pienituloinen.

    Äänestä

Sanotte mitä sanotte, mutta kyllä M on parhaimmillaan riisuttuna. Riisuminen oli Mn kutsumus, mutta nyt yrittää räpeltää jotain, mitä ei oikeasti ole. Nyt reilusti rytkeet nurkkaan ja herkut esiin. Mieli tekee tehdä niin kuitenkin. On muuten oikealle alan sivustolle pedantti perfactionisti päässyt.

Äänestä

Mistähän lienet kaivanu yli 10 v vanhat kuvat, kukaan enää maksais killinkiäkään Noiden kuvien jälkeen on paljon tapahtunut, satoja kertoja mesolangottu naamaa, pumpattu silikonia tisseihin ja kaavittu tatskoja pois nahkasta. Unohtamatta ett 2 raskauttakin ollut, eli rupsu mi rupsu tänään.

Äänestä
  • Se on jokaisen taottava silloin kun rauta on kuuma.

    Äänestä

Tuo taitaa olla äiti-ihmisen bisneskortti maailmalle, varsinkin Dubain markkinoille.

Äänestä
  • Onneksi suurin osa suomalaisista ajattelee ja toimii aivan päinvastoin, kuin Martina. Onneksi.

    Äänestä

hihhiii on tainnu käyntikortti, kulahtaa 20v. sitten otettujen kuvien jälkeen

Äänestä

Imagefap = runkkukuvat

Martinan laadukkaaseen kv-tyyliin sopiva sivusto siis.

Äänestä

Olen aina esimerkki tyttärilleni!!! Toivottavasti tyttäristä tulee kuitenkin vähän fiksumpia ja pitävät vaatteet päällä julkisuudessa. Voivat murrosikäisinä kuittailla mutsilleen noista pornokuvista ja pataan lyömisistä jos jaksavat Maran kanssa asua siihen asti. Vikkehän oli jo toivonut että Anne olisi hänen äitinsä! Fiksua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kv-atleetti kirjoitti:

http://www.imagefap.com/pictures/3407273/Finnish-celeb-Martina-Aitolehti

Imagefap on triathlonin erikoisjulkaisu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu