Siis ei voi olla totta??? Tänä juttelin salilla yhen naisen kanssa ja hän sanoi suoraan että on ihastunut sinun (mies)... Sanoi sun sukunimen, silloin olin kuin puulla päähän saanut... Mä en nyt tiedä mitä pitäis tehää, kun alan miettimä ja katsoma asia sillä silmällä siis kaiken järjen mukana valitset varmaan hänet...
Hän on minusta tasapainonen, minä taas pikkuisen sekopää
Hän taas kypsä nainen, minä taas hieman riiviö
Hänen silmissä loistaa tähti, minun silmissä taas ukkosmyrsky...
ei epäillystä...
1=0, hän voitti joka tapauksessa, kannataks minun sitten jatkaa ikävöinttiä =(
Yllättävä käänne
9
486
Vastaukset
Jos he ovat jo yhdessä, niin älä sure. Kyllä sinullekin joku löytyy.
(Minusta asia riippuu myös aika paljon tästä miehestä eli siitä, kummasta teistä hän on kiinnostunut.)
Kun en tunne teitä enkä tilannettanne tarkemmin, en osaa sanoa enempää.- EiJeesuus
Voi pyhä yksinkertaisuus!
Muhun on ihastunut 7 henkilöä tällä hetkellä. Kaikki sen sanoneet mut se ei vaikuta et ne on ihastunut muhun vaan se kehen mä. Se ratkaisee joten mitä opit tästä?Voi pyhä kaksinkertaisuus!
Sä oot kun lumikki ja 7 kiimasta kääpiötä jonossa =) vitsi-vitsi...
Toivo kuolee viimeisenä ja sinusta oppisin sen että ne kääpiöt on sulla kohta oven takana...- EiJeesuus
Sadut on turhan vanhoillisia ja miehet nykypäivänä laiskoja. Ne "kääpiöt " whatsappaa mulle.
- Elämä.on.sen.arvoinen
Vitsi vai vitsaus? Kerro kumpi!
- ergegWQE
game is on. nyt vaan ilmoittaudut peliin ennen kuin se loppuu.
Pointti on se että EI mies tietää minun ihastumisesta mitään ja arvan että myös toinen nainen on minun kanssa samalla viivalla, elikkä molemmat tykkää mutta mies ei tietää siitä mitään.
Ja tää vielää kun mies on lähinnä "asiakkaiden" kanssa tekemässä yhteistyötä ja 100% varma että paljot asiakkaat tykkäävät-ihastuvat häneen, silloin hän valitse itse eikä toisipäin..
Sabotaaz ja manipuleerimine ei ole minun varten, siihen en suostu
=)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1831536
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1961367Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431119Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43823- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30701Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36681
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20640Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617