karjalan palautus

Kaikkea sitä löytyykin suoli24-sivustolta, tällekin aiheelle ihan ikioma osio. Karjala takaisin..

Haahhaahhaahhhaaaaaaaaahhhaaaaaaaaaaaahhaaaaaaaaaaahhaaaaaaaaahh...ei fiddu.
6299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aina aamuisin Karjala palautuu takaisin huonona ja pahan makuisena. Pahaa oloa lisää ku SeAvarakatseinen ja EvakkoPoika avautuvat toisillensa. Vuoron peränsä!

Äänestä
  • Tällainen palsta on perustettu kahta anaaliahdistusta potevaa työtöntä varten. Pysyvät poissa sotkemasta toisia palstoja. Jatkuva Sanoma-yhtiön lööppiuutisten postaus viittaa jonkinlaiseen yhteyteen : yhtiön entisiä myyntimiehiä tai lehdenjakajia kenties?

    Äänestä

  • outo-palsta kirjoitti:

    Tällainen palsta on perustettu kahta anaaliahdistusta potevaa työtöntä varten. Pysyvät poissa sotkemasta toisia palstoja. Jatkuva Sanoma-yhtiön lööppiuutisten postaus viittaa jonkinlaiseen yhteyteen : yhtiön entisiä myyntimiehiä tai lehdenjakajia kenties?

    Kahden täysillä tärähtäneen, keski-iän jo reilusti ylittäneen "nuorisoevakon" pahaa oloa helpottamaan tämä palsta enimmäkseen on olemassa; lisäksi ihan keskinkertainen huumorisivu, kun noiden kahden papparaisen kirjallisia edesottamuksia ja kiihtyneitä vuodatuksia aina välillä käy lukemassa.

    Muuten, millainen (mielen?)sairaus on "anaaliahdistus" ?

    Äänestä

Kummalliset elämäntavat?

Kylläpä sinulla on kummalliset elämäntavat, kun kaljotteluillan jälkeen seuraavana aamunakin vielä maistelet kerran juotua Karjala-olutta. Eikö sinulla ole varastossa mitään korjaussarjaa, koska pitää krapulan lievittämiseksi juoda omaa kusta? Onpa Pietarin trollitehtaalla kummalliset tavat.

Minulla on kaapissa aina tarpeeksi juomatonta Karjala-olutta, joten voin ottaa krapulan korjaamiseksi ihan oikeaa olutta. Kun vielä käyn siististi kusemassa kertaalleen juodun oluen marjapuskien juurelle, niin kusen pahasta mausta ei ole minulle mitään haittaa. Kannattaisi ureamiesten siellä trollitehtaallakin opetella normaalit elämäntavat, jottei krapulaa tarvitsisi omalla kusella korjata.

Äänestä
  • Tämän palauttelijan esiintyminen on ihan huippua camp meininkiä
    kaikkine vinkeineen ja hullutuksineen.Välillä nauran ihan selkäkeik-
    kana hänen tuumingeilleen. :) -Hauska veitikka!

    Äänestä

  • Onko Karjalan palautus Boris-Yegorille vaikea paikka kun jaksat aina vaan asian tiimoilta kiukutella?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pysty.korva kirjoitti:

Kaikkea sitä löytyykin suoli24-sivustolta, tällekin aiheelle ihan ikioma osio. Karjala takaisin..

Haahhaahhaahhhaaaaaaaaahhhaaaaaaaaaaaahhaaaaaaaaaaahhaaaaaaaaahh...ei fiddu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu