karjalan palautus

pysty.korva

Kaikkea sitä löytyykin suoli24-sivustolta, tällekin aiheelle ihan ikioma osio. Karjala takaisin..

Haahhaahhaahhhaaaaaaaaahhhaaaaaaaaaaaahhaaaaaaaaaaahhaaaaaaaaahh...ei fiddu.

6

285

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sumihintari

      Aina aamuisin Karjala palautuu takaisin huonona ja pahan makuisena. Pahaa oloa lisää ku SeAvarakatseinen ja EvakkoPoika avautuvat toisillensa. Vuoron peränsä!

      • outo-palsta

        Tällainen palsta on perustettu kahta anaaliahdistusta potevaa työtöntä varten. Pysyvät poissa sotkemasta toisia palstoja. Jatkuva Sanoma-yhtiön lööppiuutisten postaus viittaa jonkinlaiseen yhteyteen : yhtiön entisiä myyntimiehiä tai lehdenjakajia kenties?


      • Hyvin-outo-palsta
        outo-palsta kirjoitti:

        Tällainen palsta on perustettu kahta anaaliahdistusta potevaa työtöntä varten. Pysyvät poissa sotkemasta toisia palstoja. Jatkuva Sanoma-yhtiön lööppiuutisten postaus viittaa jonkinlaiseen yhteyteen : yhtiön entisiä myyntimiehiä tai lehdenjakajia kenties?

        Kahden täysillä tärähtäneen, keski-iän jo reilusti ylittäneen "nuorisoevakon" pahaa oloa helpottamaan tämä palsta enimmäkseen on olemassa; lisäksi ihan keskinkertainen huumorisivu, kun noiden kahden papparaisen kirjallisia edesottamuksia ja kiihtyneitä vuodatuksia aina välillä käy lukemassa.

        Muuten, millainen (mielen?)sairaus on "anaaliahdistus" ?


    • Kummalliset elämäntavat?

      Kylläpä sinulla on kummalliset elämäntavat, kun kaljotteluillan jälkeen seuraavana aamunakin vielä maistelet kerran juotua Karjala-olutta. Eikö sinulla ole varastossa mitään korjaussarjaa, koska pitää krapulan lievittämiseksi juoda omaa kusta? Onpa Pietarin trollitehtaalla kummalliset tavat.

      Minulla on kaapissa aina tarpeeksi juomatonta Karjala-olutta, joten voin ottaa krapulan korjaamiseksi ihan oikeaa olutta. Kun vielä käyn siististi kusemassa kertaalleen juodun oluen marjapuskien juurelle, niin kusen pahasta mausta ei ole minulle mitään haittaa. Kannattaisi ureamiesten siellä trollitehtaallakin opetella normaalit elämäntavat, jottei krapulaa tarvitsisi omalla kusella korjata.

      • Bror-Erik1974hau

        Tämän palauttelijan esiintyminen on ihan huippua camp meininkiä
        kaikkine vinkeineen ja hullutuksineen.Välillä nauran ihan selkäkeik-
        kana hänen tuumingeilleen. :) -Hauska veitikka!


      • veitikoista

        Onko Karjalan palautus Boris-Yegorille vaikea paikka kun jaksat aina vaan asian tiimoilta kiukutella?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      110
      7917
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      422
      7063
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      173
      5323
    4. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      127
      4276
    5. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      74
      4157
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      95
      4146
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      10
      3882
    8. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3570
    9. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      13
      2430
    10. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

      Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
      Asunnot ja asuminen
      16
      2019
    Aihe