kun luulin että ovat duunarin puolella, mutta täysi pettymys tuli. Sillä duunareista eivät välitä, vaan lähinnä mamujen hyvinvointi kiinnostaa.
Nyt menee ääni persuille.
Nyt menee ääni persuille.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Siinä tei oikein suuri kiitos sinulle varmasti sinunkaltaisia on enemmänkin koska puolueen kannatus lähti nousuun ja Vasemmiston taas laskuun siellä on vihdoin ymmärretty että tämä puolue ei ole duunareita varten .
Kaikki PS äänestämään, ainut puolue joka mamuja edes yrittää käännyttää Suomesta poispäin.
Ja onkohan tuo noinkaan, kun katselee mihin Soini on taipunut. Esittää toki voi ihan muuta.
https://perustuslakiblogi.wordpress.com/2016/11/25/eraan-valtiosaantosaagan-anatomia-miten-hallituksen-maahanmuuttopolitiikka-tormasi-perustuslakiin/
Persut eivät voi poiketa Suomen virallisesti hyväksymästä linjasta ja kehitellä omaa vaihtoehtoa, joka jotenkin tulisi viralliseksi Suomessa.
ÄÄNESTIN VIIMEKSI VASEMMISTOLIITTOA. . JA ÄÄNESTÄN NYTKIN.