Odinin soturit Koivukylässä, mustalaispoika

joutui antamaan varastetut rahat takaisin kuka vielä väittää ettei näitä partioita tarvita.
567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Toivottavasti nämä soturit levittäytyvät kaikkiin kaupunkeihin poliisi ei välitä enää muusta kuin hyysätä mamuja.

Äänestä
  • Kaikki jotka ovat Suomen asialla eivät voi olla pahoja.

    Äänestä

Hai kun meni hankintahintaan

Äänestä

Hhe hankintahintaan kylläkin,mustalaispoika joutui antamaan pöllityt rahat takaisi täällä suvakkilandiassa Odinin soturit syyllistyvät ilmeisesti rasismiin täällähän saavat jolla on tummempi ihonväri tehdä melkein mitä vain poliisi on heidän puolellansa .

Äänestä

Rosvot siis varastivat rosvolta. Tarussa ei kerrota, saiko oikea omistaja rahansa takaisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kannatanpartioita kirjoitti:

joutui antamaan varastetut rahat takaisin kuka vielä väittää ettei näitä partioita tarvita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu