Vieläkö....

ikituolissa istuva katkera vammis on palstalla kyylimässä? Eihän sillä yhteiskunnan syöpäläisellä muuta tekemistä ole. Ei normaali elämää, vain hoitokoti, missä hoitsutkin ovat kyllästyneet siihen paskaan. :D
299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rintamalta vieroitettu pottasotilas.

Äänestä

mikä on ikituoli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nauraa.ikituolille kirjoitti:

ikituolissa istuva katkera vammis on palstalla kyylimässä? Eihän sillä yhteiskunnan syöpäläisellä muuta tekemistä ole. Ei normaali elämää, vain hoitokoti, missä hoitsutkin ovat kyllästyneet siihen paskaan. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu