Katsoin tänään jakson jossa oli Sara Sieppi ja Jouni Hynynen. Ei ollut kyllä mikään ihme miksi Sara ei viihtynyt luonnossa. Tuollainen ummisko seuralainen. Ei mitään käytöstapoja. Olisi ollut tuskaa kenelle vain olla hänen seurassaan. Varmaan puoliso on hyvin mustis ja ladellut äijälle säännöt. Todella rasittava äijä. Ei kiitos! Harmi että Saralla meni luontoretki pilalle ennakkoluuloisen parin kanssa.
Julkkisselviytyjät
2
205
Vastaukset
- persuhomot
toinen homo pari viihty hyvin, oli varmaan ruoka öljylle käyttöä.
- KhylKhyl
Saran viihtymisestä vastaavanlaisessa sosiaalisessa tosi-TV ympäristössä saatiin osviittaa jo julkkis BB:n myötä. Ihan samanlaista tuskailua oli sielläkin, vaikka ympärillä oli tuttujakin.
Ihannemissin ominaisuuksiin yhdistetään yleensä ylenpalttinen sosiaalisuus ja avoimuus...tietysti kauneuden lisäksi. Ensinmainituissa ominaisuuksissa Sara ei minusta ole ollut kovin vahva missiksi. Eihän ihminen luonteelleen mitään voi ja onhan näitä vastaavia..ei niin sosiaalisia missejä ollut jo ennen Saraa.
Minusta kuitenkin oli enenmpi kyse siitä, että Sara ei vaan viihdy metsässä, eikä voi elää ilman puhelintaan, kun siitä että pariksi sattui juuri Jouni Hynynen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2679496IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3006676Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?681621Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61391Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921235- 1091151
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut731038Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40852Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23746MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312741