Kyllä vituttaa

Nämä Kaisaniemen puistossa kaljaa litkivät apinalaumat. Eikö niitä yleisen viihtyvyyden nimissä voisi häätää sieltä. Täysijärkiset ei mäitä olisi tänne koskaan päästäneetkään.
5165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nämä on näitä joiden vanhemmat ovat tänne raahautuneet, jotta heidän lapsillaan olisi parempi tulevaisuus kun heillä on ollut. Olisi mahdollisuus opiskella lääkäriksi ym. mutta sitten lapsen oma tahto on astunut esiin ja puiston penkki tuntunut koulun penkkiä mukavammalta.

Äänestä

Jokainen paskamaha pitäisi hakata ja teurastaa.

Äänestä

Näitä elintasosurffaajia täytyy ymmärtää hehän ovat vainon kohteena kotimaassaan, näin suvakkipölhöt uskottelee kansalle,,

Äänestä

Vie niille välipalaksi mustuneita banaaneja.

Äänestä
  • Leikkivälineiksi käsikranaatteja, pallotelkoot niillä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jzjzkz kirjoitti:

Nämä Kaisaniemen puistossa kaljaa litkivät apinalaumat. Eikö niitä yleisen viihtyvyyden nimissä voisi häätää sieltä. Täysijärkiset ei mäitä olisi tänne koskaan päästäneetkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu