Mikä sen tarkoitus on tuossa, koko ajan nykyään sotkee toisten elämää. Säälittävä nyherö.
Vituttaa tuo Andy
9
289
Vastaukset
- Tekopyh.ä
Tekopyhä p***a koko äijä. Kunnon käenpoika.
- Andyinhotuinhahmo
Kolmisen viikkoa vielä katsomme Andyn loppusuoraa sarjassa jonka hän itse aiheuttaa käytöksellään. Tänään oli muuten oikein hyvä jakso pitkästä aikaa.
- krfx
Tänään oli *todella* hyvät jaksot. Todella mielenkiintoiset ja tapahtumarikkaat. : )
- ViihdyttäväEmmerdale2
Pakko kompata,pelkkää toimintaa! Toivottavasti Robertille ja Aaronille ei tule uusia hankaluuksia...
- Andy.ahdistelija
Sairaalloinen tarve Andylla kiusata ja ahdistella kokoajan Lawrencea tämän homoudesta. Vaikka saa asustella Chrissyn kustannuksella kartanossa.
Andy lienee mustasukkainen Bernicestä. Haluaisi tietysti ahneuttaan Chrissien lisäksi Bernicenkin. Andy rohmusi jo ottolapsena kaiken huomion Sugdeneideilla heidän omilta lapsilta Robertilta ja Victorialta.
Andy kuvittelee aina kaikkien naisten himoitsevan häntä.
Onneksi tämä vastenmielinen tyyppi lähtee sarjasta piakkoin. Outoa, että käsikirjoittajat tehneet juuri tälläsestä tyypistä jonkun naisten ihanteen. - Juntti-Joanna
Outoa, että jollakulla on noin paljon Andya vastaan. Jos multa kysytään, niin aika moni sais lähtee ennen Ändiä. Sehän on kiltti ja mukava tyyppi, ehkä hieman hidasjärkinenkin. Mutta ei ärsyttävä
- Liikennemerkkejä
Täysin samaa mieltä JJ:n kanssa
- Hankala.Jacob
Jacob on samanlainen, ärsyttävä huomionkipeä, mustasukkainen oikutteleva, kuten Andykin. Voisi lähteä Andyn kanssa kimpassa. Tai etsiä sen oikean isänsä, jolle voisi kiukutella, ellei saa riittävästi huomiota. Mutta Jacobin oikea isä on nyt kummasti kadonnut, kuin pieru erämaahan. Kuten äitinsäkin, muille maille vierahille. Miksi näiden poika on jäänyt äitinsä exän Davidin riesaksi tuittuilemaan?
- Juntti-Joanna
Voi H-J, aattelemme ihan samoin. Tuo ärsyttävä penska Jacob sais tosiaan häipyy ja viedä äitinsä mukanaan. Heitä en tässä sarjassa jäisi kaipaamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23745139Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12025951SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32215641Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16210778Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229697Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369211Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla848456Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!307213Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2396811Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2196463