Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pissainen pillu on

Tykkään nuolla pissan makuista pillua. Miten on naiset maistuuko saman makuinen kulli ?
42462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja nykyään vaimokin jättää pimperon pesemättä, nuolettaakseen sen minulla!

Äänestä

Ei kyllä ainakaan mulle.

Äänestä

NAM NAM!

Äänestä

Tykkään kun nain roiskauttaa päälle kun nuolen ja nainen laukeaa kasvoille ja päälle. Vaki seuralainen muutti pohjoiseen ja niitä on harvassa ketkä roiskauttaa.. Mistä löytäisin sen yhden. 47v 180 99

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Nautinto kirjoitti:

Tykkään nuolla pissan makuista pillua. Miten on naiset maistuuko saman makuinen kulli ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu