Mikä siinä kaljussa oikein naisia viehättää. Olen pisempi tukkainen kolli,koulutettu,raamikas,rahaa on ja varustelu on huippuluokkaa. Mutta naista en onnistu saamaan petiini kuin pari kertaa vuodessa. Silmiini on yöelämässä pistänyt että kaljupäillä käy aina flaksi. Miksi ?Tähän haluaisin vastauksen.
omituisia naisia hämeenkyrössä
11
690
Vastaukset
- tyttöjen.tykkäämä
Sinä lienet se huonosti tapakoulutettu, joka Kylpylän tansseissa ensimmäisenä kysyt, saako nussia. Se on huono itsensä esittely. Normikokoisellakin varustuksella tulee hyvin toimeen, mikäli osaa niitä oheis- ja täydennystoimintoja.
Minä, joka olen huippuälykäs, olen aina käyttänyt sitä suurinta seksielintä eli aivojani. Sillä sitä pärjää aamuun saakka eikä tarvitse täällä porata, ja pääsee peliin vielä myöhemminkin.- tukkajukkaa
Mielestäni kalju hiustyyli kertoo tyylitajuttomuudesta, että kyllä tuntemani naiset pitävät tyylikkään kampauksen omaavista miehistä ;)
- saiskokerranreissullansa
TYHMÄT muistakaa vanha viisaus " kun kaikilta kysyy niin joltain saa"
- reikäriitta
Kaljut raavaat salikundit ovat usein isolla ja kovalla meisselillä varustettuja. Panisin ;;)
- sonnimasa
Sarvessa hyviä naisia kohta naidaan yeah !
- jalmari32
Minä haluan vain ryhmystä kyrpää siksi että se poistaa pukamat pois.
- tiukkisvaaneioo
heh heh..."kaljut salimiehet antaa parhaat kyydit"......itseasiassa se on juuri päinvastoin ....näille salimiehille ei oo kasvanut kuin rakot kainaloon, ainakin kävelystä päätellen....huvittavia pellejä
- tiinuli77
Älä mollaa salikundeja. Kaverit kivassa kunnossa ja se on hard as a rock :)
- salinmies
Minä huomasin nuorena naisten suhteen että en saa kunnon tuntumaa pimsapanoista heppiini. Liekö syy pienehkön mulkkuni vai oliko emäntien reiät nii löysiä. No nykyään lykkään vaan siihen parempaan reikään ja elämä hymyilee taas.
- hk.kunnanjohtaja
Tykkään kaljuista naisista.
- hehheheeeee
katso peiliin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait222997- 392587
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381453- 841340
- 631241
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40989Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.124883- 32806
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi27645Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan59611