Kerry hiukan muuttunut

Kerryn olemus on taas vähän muuttunut, on hoikempi ja nyt brunetti.
Henkilökohtaisesti pidin enemmän aiemmasta höpsöstä pinkkityylistä ja rehevämmästä olemuksesta, tukka oli kammattu ylös, pinkki mini ja tiukka valkoinen, kaunis toppi olivat ilo silmälle, unohtamatta tuota ihanaa hymyä ja naisellisia korkkarisääriä.
Kerryn ohella Emmiksen sexyin nainen on ilmanmuuta Carly, hienoinen maskuliinisuus vain korostaa hänen uhkeata naisellisuuttaan.
11445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Totta,näyttää vain nuortuvan en meinannut tunnistaa tuon pikku muutoksen jälkeen.

Äänestä

Ylipainossa ei kyllä ole mitään hienoa eikä sovi kenellekkään, uusi tyyli erittäin paljon parempi.

Mitä Carlyyn tulee, niin hänenkään silikonit eivät pisteitä nosta millään tavalla.

Äänestä
  • "Mitä Carlyyn tulee, niin hänenkään silikonit eivät pisteitä nosta millään tavalla. "
    Jos et tietäisi, et huomaisi.

    Äänestä

  • Kerry ei ole ollut mikään plösö, vaan uhkea, eikä sellaisissa ole mitään vikaa. Eihän noissa nälkiintyneen näköisissä nimenomaan ole mitään hehkutettavaa.

    Äänestä

Ne mustat hiukset ja punaiset/pinkit asusteet toimivat kyllä loistavasti. Jotenkin tämä uusi tyyli on pieni pettymys, toisaalta ollut niin vähän ruudussa viime aikoina ettei ole ehtinyt oikein tottumaankaan.

Äänestä

Kerryn uuteen, minun mielestä, ihan tyylikkääseen lookiin vaikuttaa kaiketi se kauneushoitolassa työskentely.
Kun on tekemisissä hiusvärejen ja meikkejen kanssa. Kyllä nainen varmasti innostuu niillä itseäänkin parantelemaan. Aika laitettuja naisia molemmat Kerry ja Bernice. Bernice taisi nyt taas lähteä sarjasta pois. Onkohan nyt kauankin pois hoitolaa pyörittämästä. Jäikö hoitola nyt Kerryn vastuulle?

Äänestä
  • Vaikuttiko laihtumiseenkin?

    Äänestä

Saman olen huomannut, Kerry on muuttunut edukseen.

Äänestä

Kerryn ulkonäkö on kyllä muuttunut edukseen niistä ajoista, jolloin hän tuli sarjaan. Valitettavasti persoona on latistunut ulkonäön parantumisen myötä. Alussa hän oli räväkkä ja hauska räiskyvällä tavalla. Nytkin hän on hauska, mutta hieman näkymättömällä tavalla. Hänelle voisi kirjoittaa Isomman roolin ja jättää tämän Bellen kuvion sivumpaan. Tai samalla kun jättää Bellen sivummalle niin Jermainen osuutta voisi jopa lisätä. Hän on kuin tehty tiskin taa palvelemaan kylän asukkaita. Lääkärinroolissa hän oli itselleen oudossa ympäristössä, mutta kapakassa hän on elementissään.

Äänestä
  • Kerry on aikuistunut vakaamman parisuhteen myötä.

    Äänestä

Näyttää siltä,, että on tehty nenäleikkaus.
Ulkonäkö on muuttunut, en meinannut tunnistaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MaxRenn kirjoitti:

Kerryn olemus on taas vähän muuttunut, on hoikempi ja nyt brunetti.
Henkilökohtaisesti pidin enemmän aiemmasta höpsöstä pinkkityylistä ja rehevämmästä olemuksesta, tukka oli kammattu ylös, pinkki mini ja tiukka valkoinen, kaunis toppi olivat ilo silmälle, unohtamatta tuota ihanaa hymyä ja naisellisia korkkarisääriä.
Kerryn ohella Emmiksen sexyin nainen on ilmanmuuta Carly, hienoinen maskuliinisuus vain korostaa hänen uhkeata naisellisuuttaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu