Mies, käytätkö provexinia ohimoilla ja päälaella

ilmenevään androgyyniseen kaljuuntumiseen?
2163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on ihan täyttä huijausta koko juttu.

Äänestä

Mulla on hiuksia ihan omiksi tarpeiksi ja sitä paitsi tuohan on huijausta koko juttu, mitä luin noiden käyttäjien asiasta kirjoittaneen. Mainoksiin ei kannata uskoa. Ne on humpuukia (rahastusta). Sun pitää aloittaja ettiä sellainen tuuhiatukkanen mies, niin sittenhän sulla on kaikki ihan hyvin, vai mitä? Ai niin, mutta jos se onkin vaikka liian lihava tms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käytätkövaiet kirjoitti:

ilmenevään androgyyniseen kaljuuntumiseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu